İçerik:

Türkçe Öğretmenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Türkçe Öğretmenliği bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Moleküler Biyoloji ve Genetik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Medya ve İletişim Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Medya ve İletişim bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Matematik-Bilgisayar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Matematik-Bilgisayar bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Malzeme Bilimi ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Malzeme Bilimi ve Teknolojileri bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Kamu Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Kamu Yönetimi bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İşletme Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İşletme Mühendisliği bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İşletme Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İşletme bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İnsan ve Toplum Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İnsan ve Toplum Bilimleri bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İletişim ve Tasarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İletişim ve Tasarım bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İletişim Tasarımı ve Medya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İletişim Tasarımı ve Medya bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İletişim Tasarımı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İletişim Tasarımı bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İletişim Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İletişim Bilimleri bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İlahiyat Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İlahiyat bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İktisadi ve İdari Programlar Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İktisadi ve İdari Programlar bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
İç Mimarlık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda İç Mimarlık bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Bilgisayar Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Bilgisayar Mühendisliği bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Biyoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Biyoloji bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Biyoteknoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Biyoteknoloji bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Coğrafya Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Coğrafya bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Ekonomi bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Elektronik Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Elektronik Mühendisliği bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Finans ve Bankacılık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2020 YKS sınavının TYT ve AYT sınavlarının gerçekleştirilmesinin ardından üniversiteli adayları üniversite bölümlerinin taban puanlarını ve başarı sıralamalarını araştırmaya başladı. Bu yazımızda Finans ve Bankacılık bölümünün 2019 taban puanları ve başarı sıralamasını bulabilirsiniz.

Devamını Göster