Telif Hakları

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Sitemizde yer alan sorular, testler, dosyaların bir bölümü doğrudan ziyaretçilerimiz tarafından sitemizde yayınlamamız için eklemektedirler.
Sitemizde yer alan diğer sorular, testler, dosyalar ve denemeler vb. sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Ziyaretçilerimizden her hangi bir maddi fayda talep etmemektedir.
EgitimTR.net Türkiye’nin eğitim sitesinde yer alan içerikler tamamen internet ortamında bulunan ve telif hakkı içermeyen içeriklerden oluşmaktadır. Herkese erişimi açık olan M.E.B kaynaklarından yayınlanan içeriklerden oluşmaktadır. Sayfalarımızda yer alan soruların, dosyaların vb. içeriklerin size ait olduğunu tespit ettiyseniz bize aşağıda yer alan butondan irtibata geçebilirsiniz. İncelemenin ardından 72 saat içerisinde içerik kaldırılır.
Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. EgitimTR’de yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Sitemizde yer alan içerikleri ancak kaynak göstermek koşuluyla paylaşabilirsiniz. Kaynak göstermeyen kaynakların içeriklerini kullanması yasaktır.