İçerik:

Mart 2020 Örnek LGS Soruları

[caption id="attachment_1516" align="alignnone" width="600"] lgs[/caption]

Devamını Göster
2020 Öğretmen Atamaları Mülakat Soruları

Çıkmış öğretmenlik mülakatı sorularının tamamının yer aldığı konudur.

Devamını Göster
EKYS 2020 Ders Notları

Milli Eğitim Bakanlığı ile ÖSYM arasındaki protokole göre, okul müdür ve müdür yardımcılığı için 15 Mart 2020'de yapılacak Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı EKYS için ders özetlerini sizler için derledik. 2020 yılı güncel müdür ve müdür yardımcılığı sınav notları indir.

Devamını Göster
2020 EKYS Duyurusu Yapıldı

Genel Açıklamalar Bu duyuruda; Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2020-MEB-EKYS) ile ilgili usul ve esaslar yer almaktadır. Sınav, Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği hükümleri kapsamında Bakanlığımız ile Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı arasında imzalanan protokole göre yapılacaktır.

Devamını Göster
2020 ÖSYM Sınav Takvimi

2020 ÖSYM sınav takvimi açıklandı mı? Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen sınavların 2020 yılında ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Kamuya personel alımı yapabilmek için gerçekleştirilen KPSS, üniversiteye yerleştirme yapabilmek için uygulanan YKS, önlisans mezunlarının lisans programlarına tercih yapabilmesi için gerçekleştirilen DGS gibi ÖSYM tarafından gerçekleştirilen diğer sınavların tarihleri konusunda araştırmalar sürüyor. Peki, 2020 ÖSYM sınav takvimi açıklandı mı? 2020 ALES, KPSS, DGS, YKS sınavları ne zaman?

Devamını Göster
2020 LGS Örnek Soruları

Ortaokul öğrencilerin gireceği Lise Giriş Sınavı için Milli Eğitim Bakanlığı aylık olarak sınav için örnek sorular yayımlamaktadır.

Devamını Göster
2019 Adaylık Kaldırma Sınavı Sonuçları

AKS sonuçları açıklandı mı? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılmaya başladı. 2019 Adaylık Kaldırma Sınavı 8 Aralık 2019 Pazar Günü saat 14.00’te 81 il merkezinde yazılı olarak tek oturumda yapıldı. 2019 Yılı Adaylık Kaldırma Sınavında her sorunun 5 (beş) seçeneği vardır. Şimdi gözler 2019 AKS sonuçlarında. Sınav sonuçları www.meb.gov.tr adresinden ilan edilecek. AKS sonuçları açıklandı mı? sorularının yanıtlarını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Devamını Göster
TİGEM Müfettiş Yardımcılığı Alım İlanı 2019

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü TİGEM 2019 yılında müfettiş yardımcılığı alımı için ilana çıktı.

Devamını Göster