CZN Burak

Sosyal Medyanın göz bebeği Czn Burak her gün kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Bu yazımızda merak edilen ve sürekli sorulan Czn Burak kimdir? Burak özdemir nerelidir? gibi sorulara cevap bulacaksınız. Hatay Medeniyetler Sofrasının sahibi olan CZN Burak’ın nerelerde restaurantı var bu yazımızda bulabileceksiniz.

Sosyal medya fenomeni yaptığı güzel ve ilginç yemekler sayesinde videoları milyonlar tarafından izlenmekte ve insanlara kendinden söz ettirmektedir.

Burak Özdemir Kimdir ve Nerelidir?

CZN Burak Özdemir, 1995 İstanbul doğumlu yetenekli ve sevecen bir aşçıdır. Hatay’ın Yoncakaya aslen memleketidir. Burak Özdemir İstanbul’da yaşamaktadır. Kebapçılığı dedesinden öğrenmiş ve kendini geliştirmiştir. İlk Restaurantını İstanbul’un Aksaray semtinde açmıştır. Bu restaruant oldukça küçük olmasına rağmen kısa sürede oldukça ilgi toplamıştır. Bu beğeni artıkça artık küçük dükkanının yetmeyeceğini anlamış ve Taksim ve Etiler semtinde daha büyük restaurant açmıştır. Bugün sosyal medyada bir iş sahibinden çok binlerce kişi tarafından sevilen fenomen gibi görülmektedir. Çalıştırığı Hatay Medeniyet Sofrası ise İstanbul’un en aktif restaurantlarındandır.

Czn Ne Demektir?

Burak Özdemir’in ailesi bir dönem tekstil sektöründeydiler ve atölyenin adı ise Cinzaro’dur. Yabancı müşterileri Burak ismini söylemekte zorlanıdığı için müşterilerin kendisine CZN olarak hitap etmesini istemiştir. Bu süreçten sonra sosyal medyada kendine czn olarak hesaplar açmıştır. Kendisini kimseyle yarıştırmayan czn burak oldukça güzel videolar yayınlamaktadır.

Hatay Medeniyet Sofrası Nerededir?

Günümüzde aktif olarak Hatay Medeniyetler Sofrasının İstanbul’da 3 şubesi bulunmaktadır. Bunlar Etiler, Aksaray ve Taksim şubeleridir.

Taksim Şubesi
Adres : Taksim Katip Çelebi Mah, 34433 İstiklal Caddesi, NO:39 (Fransız Konsolosluğu Karşısı)
Beyoğlu – İSTANBUL
Telefon : 0212 293 31 31
Aksaray Şubesi
Adres : Adnan Menderes Blv. Horhor Cd. No:49 Aksaray, Fatih (Horhor Caddesi)
Fatih – İSTANBUL
Telefon : 0212 523 31 31
ETİLER ŞUBESİ
Adres : Etiler Nispetiye caddesi No:18
Beşiktaş – İSTANBUL
Telefon : 0212 325 31 31

 

Czn Burak Sosyal Medya Hesapları
Twitter: cznburak (350 bin+)
İnstagram: cznburak (14 milyon+)
Facebook: cznburak (1.2 milyon+)

Czn Burak En Popüler Paylaşımları

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burak Özdemir (@cznburak)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burak Özdemir (@cznburak)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Burak Özdemir (@cznburak)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kategoriler: Turizm - Tarih: 6 Şubat 2020 20:13
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments