İçerik:

2020 Ankara Üniversitesi Yaz Okulu Duyurusu

Eğitim-Öğretim yılının sonuna doğru geldiğimiz bu günlerde Ankara Üniversitesi 2019-2020 Yaz okulu açılacağına dair duyuru yayınladı ve akademik takvimini ilan etti. Ankara Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda yaz okulları tarihleri, yaz okulu akademik takvimi yayınlandı. Ankara Üniversitesi öğrencilerinin yaz okuluna dair merak ettikleri her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Devamını Göster
Lise Öğrencilerine Evden Yarışmalar

"Evde Kodluyorum", "Çevreyi Korumaya Evden Başlıyoruz" ve "Kitap Okuma ve Eleştirel Bakış" isimli yarışmalara, fen, sosyal bilimler ve Anadolu lisesi öğrencileri katılabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), fen, sosyal bilimler ve Anadolu lisesi öğrencileri arasında "Evde Kodluyorum", "Çevreyi Korumaya Evden Başlıyoruz" ve "Kitap Okuma ve Eleştirel Bakış" isimli üç yarışma düzenleyecek.

Devamını Göster
Eba Tv Canlı izle

Okulların corona virüs sebebiyle tatil edilmesinden sonra eba uzaktan eğitim canlı olarak yayınlanmaya başlıyor. Egitimtr.net olarak eba derslerinin sadece tv üzerinden değil internet üzerinden yayınlanmasına katkı sağlamak istedik.

Devamını Göster
Morpa Kampüs

Okul eğitiminde yardımcı kaynak arıyorsanız Morpa Kampüs tam size göre! Öğrencilerinizin eğitimindeki gelişmeleri sistemli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Devamını Göster
Güzel Adlandırma

Güzel Adlandırma İnsanlarda olumsuz duygular uyandıran kelimeleri daha güzel kavramlarla anlatmaktır. Son yolculuk (ölüm) İşitme engelli (sağır) Tahta at (tabut)

Devamını Göster
Kurs Kesim Raporu

Dosya Adı: 2019 Kurs Kesim Raporu

Devamını Göster
EK Ders Hesaplama Programı

Dosya Adı: 2018 - 2019 EK Ders Hesaplama Excel Programı

Devamını Göster
E-Okul Fotoğraf Programı

Dosya Adı: E-Okul Fotoğraf Küçültme Programı

Devamını Göster
2018 – 2019 DYK Kılavuzu

Dosya Adı: 2018 - 2019 Destekeleme ve Yetiştirme Kursu Kılavuzu

Devamını Göster