Bitlis’te yarın okullar tatil mi?

Bitlis’te yarın okullar tatil mi? Bitlis yoğun kar yağışına teslim. Vatandaşlar “Bitlis’te okullar tatil mi?” , “Kar tatili var mı?” sorusunun cevabını araştırıyor. İşte, merak ettiğiniz “10 Şubat Pazartesi Bitlis’te okullar tatil mi?” sorusunun cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Geçtiğimiz hafta Bitlis yoğun kar yağışına teslim oldu. Yoğun kar yağışı nedeniyle veliler ve öğrenciler okulların tatil olup olmayacağını araştırmaya başladı.

Bitlis’te yarın okullar tatil mi? 10 Şubat Pazartesi Bitlis’te okullar tatil mi?

Bitlis’te okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. Bitlis merkezi ve ilçeleri ile köylerdeki okullar yarın tatil edildi. Valilikten yapılan açıklamada, olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle il ve ilçe merkezleri ile bağlı tüm köylerdeki okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, “Olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeniyle Bitlis merkez ve merkeze bağlı köylerde 10 Şubat pazartesi günü eğitime 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca, kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamileler de bir günlüğüne idari izinli sayılacaktır” denildi.

Bitlis’te kar yağışı ne zaman sona erecek?

Meteoroloji Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki hafta Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri Bitlis’te kar yağışının devam etmesi bekleniyor.

Kategoriler: Haberler - Tarih: 9 Şubat 2020 16:47
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments