2020 YKS Kitap Önerileri

2020 YKS Kitap Önerileri

Çoğu öğrencinin kitap seçmekte zorlandığını biliyoruz. Bu sebepten dolayı 2020 YKS’ye hangi kaynaklardan çalışmalısınız şeklinde bir yazı derledik. İşte sizler için önerebileceğimiz kitap önerileri.

YKS Matematik Kitap Önerisi

 

  • Okyanus Yayınları YKS Matematik Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı

Yeni hazırlanan sorulara göre uyarlanmış ve anlatımı gayet basit olan bu kitap tam sizlere göre. Çalışınca sıkmayan ve kolay anlatımı ile bütün öğrencilerin tercihi haline geldi. Bildiğiniz üzere ÖSYM’nin sorduğu tarz soruları ile ünlü olan Okyanus Yayınları öğretmenler tarafından da tercih ediliyor.

YKS Geometri Kitap Önerileri

  • Palme Yayınları YKS Geometri Konu Anlatımlı

Her derste başarılı olduğu gibi geometri dersinde de oldukça başarılı olan bu kitap öğrencilerin tercih edilen en çok kitabı haline geldi. Sınava kadar eksiksiz ve kaliteli bir şekilde hazırlanabileceğiniz, kolay konu anlatımlı olması da dikkat çeken bir özelliği.

  • Delta YKS 1. ve 2.Oturum TYT Geometri Özet 1.Kitap

Tüm YKS konularının özetlerini ve püf noktalarını içerir. Tek başına konuyu öğretmek için yeterli değildir kitabı almadan önce bu detayı atlamamanızı tavsiye ediyoruz. Yanınızda taşıyıp soru çözerken veya tekrar yaparken yardım alabileceğiniz kaliteli kaynaklardan biridir.

YKS Fizik Kitap Önerisi

  • Sınav Yayınları AYT Fizik Modül Modül Konu Anlatımlı

Son yıllarda ÖSYM’nin sormuş olduğu sorulara göre hazırlanan tavsiye edeceğimiz kaynaklardan bir tanesidir. İsmini televizyonlardan da çok kez duyduğunuz “Sınav” yayınları tercih edebileceğiniz ve bizin önerdiğimiz en başarılı kaynaklardan bir tanesidir.

YKS Kimya Kitap Önerisi

  • Editör Yayınları 2. Oturum Kimya Öğretmenin Ders Notları

Öğrenciyi sıkmayan renkli bir çalışma metoduna sahip olmak istiyorsanız bu kitap tam size göre. Kısa notları ile konuyu daha iyi anlayabilmenize yardımcı olacak bu kaynak tercih listemizin arasında bulunuyor.

YKS Biyoloji Kitap Önerisi

  • Okyanus Yayınları YKS Biyoloji Özel Ders Konseptli Konu Anlatımı

Her konunun sonunda bulunan mikro testiyle büyük ilgi odağı olan bu kaynak çalışanları tarafından oldukça beğenildi. İçerisinde detaylı bir konu anlatımı mevcut olduğundan bazı yerleri sınav ile alakasızdır. Fakat resimli anlatımlarıyla anlatımı daha da kolaylaştıran bir yapısı olduğundan dolayı, kitap öğrenciler tarafından oldukça çok tercih ediliyor.

YKS Edebiyat Kitap Önerileri

  • Palme Yayınları YKS Edebiyat Konu Anlatımı

Çokça tercih edilen yayınlardan birisi olan Palme Yayınları, Edebiyat konusunda da oldukça başarılı bir performans sergileyerek ismini listemize yazdırmayı başardı. Özgün ve sade bir anlatıma sahip olan bu kitap, sınav zamanına kadar çalışabileceğiniz en güzel kaynaklardan birisidir.

  • Edebiyat El Kitabı Limit Yayınları

Edebiyat çalışırken en çok ihtiyacınız olacak şey ise “El Kitabı”. Bu kitap küçük ve taşınabilir boyutta olduğundan dolayı sizlere her yerde çalışabilme olanağı sağlıyor. Kısa kısa ve sınavda çıkacak en önemli yerleri konu edinen bu el kitabı, en çok satılan el kitapları arasında

YKS Coğrafya Kitap Önerisi

  • Delta Kültür YKS 2. Oturum Coğrafya Özet

YKS’nin bütün konularının püf noktalarını ele alıp işleyen bir kitap. Yanınızda taşıyarak rahatça sorularını çözebileceğiniz bir o kadar da taşınabilir bir kaynak. Konu anlatımı kitaplarının yanından tercih edilmelidir. Sadece bu kitap ile çalışmanızı önermiyoruz.

YKS Tarih Kitap Önerisi

  • Palme Yayınları YKS Tarih Konu Anlatımlı A-B

Tarih testlerinde çıkan karmaşık sorular için çalışabileceğiniz kaynaklardan birisidir. İçerisinde mevcut olan ucu açık sorular ile birlikte kendinizi geliştirmeye yön vereceksiniz. İlgili kitap konu anlatımı yanında, kolay ve kaliteli testleri de sınav adaylarımıza yöneltmiş.

Kategoriler: Üniversite - Tarih: 18 Mayıs 2020 15:56
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments