İçerik:

Doktor Maaşları

Ülkemizde sıkça sorulan sorulardan bir tanesidir doktor maaşları ne kadar, doktorlar ne kadar alıyor, doktor maaş zammı gibi konular sürekli merak konusu olmuştur. Bu sebeple bu yazımızda üniversite tercihlerinde doktorluğu düşünenler için...

Devamını Göster
KYK Borçları Siliniyor mu?

Üniversite'de geri ödemeli kredi alan öğrenciler mezun olmasına rağmen hala borçlarını ödeyemiyor. Bu durum her gün gündeme gelmesiyle akıllara kyk borçları silinecek mi, kyk borçları ne olacak, kyk borçlarına af gibi soruları akıllara getiriyor.

Devamını Göster
Üniversite Tercihleri Yapmak

Bu yazımızda Üniversite tercihlerini yaparken nelere dikkat edilmelidir? Üniversite tercihleri nasıl yapılır? üniversite tercihleri ne zaman açıklanır 2019, üniversite tercihleri ne zaman bitiyor, üniversite tercihleri ne zaman son, üniversite tercihleri nasıl yapılıyor, üniversite tercihleri nereden yapılıyor gibi sorularınızın cevaplarını kolayca bulabileceksiniz.

Devamını Göster
Üniversite Affı Şartları

Üniversiteden ilişkisi kesilen öğrencilerin belirli şartları taşıması durumunda geri dönebilme imkanı bulunuyor. Bu şartları taşıyan öğrenciler talepleri durumunda eğer talepleri olumlu bulunursa üniversitelere dönüş yapabilirler.

Devamını Göster
Eczacılık Fakültesi Taban Puanları

2018 Yılı Eczacılık Fakültelerinin Taban Puanları Tablosu:

Devamını Göster
Tıp Fakültesi Taban Puanları

Tıp Fakültelerinin 2018 yılında en düşük puanları tablosu aşağıda yer almaktadır.

Devamını Göster
Beykent Üniversitesi Taban Puanları

Beykent Üniversitesi'nin 2018 giriş puanları ve genel kontanjnları ayrıca bölüm bazında sınıflama yapılmıştır. Puan türüne göre en düşük puanlar 2019 yılı için sizlere fikir verebilir.

Devamını Göster
Namık Kemal Üniversitesi Taban Puanları

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nin 2018 tarihinde üniversite yerleştirmeleri sonucunda ortaya çıkan en düşük puanları ve başarı sıralamaları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Devamını Göster
Atatürk Üniversitesi 2018 Taban Puanları

Erzurum Atatürk Üniversitesi'nin 2018 yılındaki kontenjanları ve bu bölümlerin oluşan taban puanları aşağıdaki listede yer almaktadır.

Devamını Göster
Eczane Hizmetleri Bölümü Taban Puanları

Eczane Hizmetleri Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Eczacılık Hizmetleri bölümünün 2018 yılında üniversitelere göre aldıkları öğrenci sayısı (kontenjanları) ve en düşük tyt taban puanlarını aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz.

Devamını Göster