asd

2019 – 2020 Ders Kitapları Listesi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2019 – 2020 eğitim-öğretim yılı için okutulmasına karar verilen kitap listesi aşağıda yer almaktadır.

İLKÖĞRETİM BİRİNCİ SINIF

Kitabın Adı Yazarı/Yazarları Yayınevi  
TÜRKÇE
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Davut CİVELEK

Derya YILMAZ GÜNDÜZ

Fatma KARAFİLİK

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Davut CİVELEK

Derya YILMAZ GÜNDÜZ

Fatma KARAFİLİK

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Pınar DEMİRERİDEN ÇALIŞ Başak Matb./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Pınar DEMİRERİDEN ÇALIŞ Başak Matb./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Elife ŞAHBAZ DAĞLIOĞLU Etkin Sonuç Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Elife ŞAHBAZ DAĞLIOĞLU Etkin Sonuç Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Ali AKTAŞ

Sultan GÜNDOĞAN ESKİ

Bilim ve Kültür Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Ali AKTAŞ

Sultan GÜNDOĞAN ESKİ

Bilim ve Kültür Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Çiğdem KUŞKAYA İpekyolu Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Çiğdem KUŞKAYA İpekyolu Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Nihat ERDAL Fersa Matb./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Nihat ERDAL Fersa Matb./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Erol AKSOY

Gülnur Candan HAMURCU

Mahmut AKKUŞ

Sinan ZİYA

Cem Web Ofset/Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Erol AKSOY

Gülnur Candan HAMURCU

Mahmut AKKUŞ

Sinan ZİYA

Cem Web Ofset/Ank.  
İlkokul Türkçe 1

Ders Kitabı

Ayla YURDUSEVER

Hasan YALÇIN

Semih Ofset Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 1

İlk Okuma Yazma Kitabı

Ayla YURDUSEVER

Hasan YALÇIN

Semih Ofset Yay./Ank.  
MATEMATİK
İlkokul Matematik 1 Dr. Feride ÖZYILDIRIM GÜMÜŞ

Doç. Dr. Hakan YAMAN

Dr. Şeyma ŞENGİL AKAR

Ayşe ÖZER

Dr. Mesture KAYHAN ALTAY

MHG Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Abdullah Tansel GEZMİŞ

Onur DOĞAN

Ada Matb. Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Didem EREN SAVAŞKAN

Ekrem AYDIN

Koza Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Muzaffer YALÇIN İlke Basım Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Yeliz ÇELEN İpekyolu Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Elif ÇELTİK Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Funda KARAPINAR Evrensel İletişim Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Bülent AKBULUT Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Aygün KÜÇÜKKELEŞ

Şeref AKTAŞ

Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Zafer ASLAN İhsan Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Garip TAMDOĞAN

Yasemin YILMAZ

Engürü Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 1 Nuri CANTÜRK Açılım Yay./Ank.  
HAYAT BİLGİSİ
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Füsun KARAOĞLAN Başak Matb./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Seyfinaz KAPULU

Sema CEBİR

Koza Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Gülşen ERHAN Öğün Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Büşra Nur KALALİ Etkin Sonuç Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Salim ÜLKER

Temurhan BAŞAR

Uygun Basın Yay./İst.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Nermin TURAN

Salim ÜLKER

Eğitimciler Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Ejder DEMİR Kök-E Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Buket AKAGÜN Dizin Basım Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Emine Pınar AYÇİÇEK Duvar Kit. Yay./İzm.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Ezgi ÇETİNKAYA MERMER Epa-Mat Basım Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Hasan ÖKSÜZ

Hasan YALÇIN

Semih Ofset Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Yalçın ULUSOY Beşgen Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Zülay KARABEY Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Dr. Ahmet Utku ÖZENSOY

Celal AYNACI

Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 1 Güneş ERKAN Kök-E Yay./Ank.  
MÜZİK
İlkokul Müzik 1 Hasan ÖZER

İdil ÖZKAN

Metin ÇELİK

Yüce EFENDİOĞLU

Millî Eğt. Yay.  

 

 

 

 

 

    İLKÖĞRETİM

İKİNCİ SINIF

TÜRKÇE
İlkokul Türkçe 2 Elif ÇELTİK Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 2 Erol ÖZ

Sevim ÖZ

Kartopu Yay./İzm.  
İlkokul Türkçe 2 Abdullah ATAŞÇİ Koza Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 2 Esra ALKAN Semih Ofset Yay./Ank.  
MATEMATİK
İlkokul Matematik 2 Çiğdem Feride CERİT

Duygu APLADI

Rafiye CANBAZ KIRIKCIOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Matematik 2 Asude ATLI

Ayten GÜNEŞ

Elif Ebru DOĞANGÜZEL

Dr. Nagihan ŞAHİN

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Matematik 2 Murat ŞAHİN Mega Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Sibel ÇELEBİ AKKAYA Başak Matb./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Ekrem AYDIN

Mehmet Ali ERENKUŞ

Sevgi Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Murat KAYA Ekoyay Eğitim Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 İlhan ÇANKAYA Anadol Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Ayşegül Arzu BAYRAM Pasifik Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Hamide SARAÇ ASLAN

Mustafa ASLAN

Beşgen Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Çiğdem KUŞKAYA Tutku Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Berna AKBUNAR

Mine YÜZBAŞ

Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Hasan ÖZER Özer Yay./İst.  
İlkokul Matematik 2 Haydar MERMER Mega-san Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Nesibe AYDIN

Uğur KARAMAN

Aydın Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Aygün KÜÇÜKKELEŞ

Şeref AKTAŞ

Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 2 Selahattin BEKTAŞ FCM Yay./İst.  
İlkokul Matematik 2 Nuri CANTÜRK Martı Okul Yay./Ank.  
HAYAT BİLGİSİ
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Esra KÜL

Özlem ÖCAL

Mega Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Burçak KAYA Yıldırım Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Yalçın ULUSOY Beşgen Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Çiğdem KUŞKAYA İpekyolu Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Tülay KAHRAMAN Fenbil Yay./İst.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Pınar YETİMOĞLU Ata Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 2 Buket AKAGÜN

Rahime BİRDOĞAN

Dizin Basım Yay./Ank.  
İNGİLİZCE
İlkokul İngilizce 2 Ferahnaz TAN Bilim Ve Kültür Yay./Ank.  
İlkokul İngilizce 2 Ferahnaz TAN FCM Yay./İst.  
ARAPÇA
İlköğretim Arapça 2

Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı

Selahattin DEMİRCİ-İrfan IŞIK-Süleyman ALTUNTAŞ- A. Hümeyra RIZVANOĞLU-Hümeyra Nazlı TAN-Muhammet KURT Millî Eğt.Yay.  
İlköğretim Arapça 2

Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı

Gürkan DAĞBAŞI Yıldırım Yay./Ank.  
MÜZİK
İlkokul Müzik 2 Fatih YAVUZ

İbrahim GÖKMEN

Özgün MARUL

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Müzik 2 Derya AYRANCI-Onur İZCİ

Akın YILMAZ-Elvan EROL

Millî Eğt. Yay.  

 

ÜÇÜNCÜ SINIF
TÜRKÇE
İlkokul Türkçe 3 Barış Ekin KARADUMAN

Erman ÖZDEMİR

Onur YILMAZ

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Türkçe 3 Pınar DEMİRERİDEN ÇALIŞ Başak Matb./Ank.  
İlkokul Türkçe 3 Ali ASLAN Gizem Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 3 Elif ÇELTİK Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Türkçe 3 Elife ŞAHBAZ DAĞLIOĞLU Etkin Sonuç Yay./Ank.  
MATEMATİK
İlkokul Matematik 3 Hüseyin GÜLEÇ

Dr. Nagihan ŞAHİN

Nurgül GENÇ

Selma TAŞCI

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Matematik 3 Sevim DENGE

Rukiye ÜNVER

Yasemin SARIÇİL

Başak Matb./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Onur DOĞAN Dörtel Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Orhan BİLEN Tuna Matb./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Onur DOĞAN

Abdullah Tansel GEZMİŞ

Ada Matb. Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Mehmet Ali ERENKUŞ

Ekrem AYDIN

Sevgi Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Murat KAYA Ekoyay Eğitim Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Hamide SARAÇ ASLAN

Mustafa ASLAN

Beşgen Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Mehmet Evren DEVİREN

Ömer ÇETİN

MHG Basım Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Durali KARAPINAR

Funda KARAPINAR

Evrensel İletişim Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Bülent AKBULUT Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 3 Ufuk ÖZÇELİK Ata Yay./Ank.  
FEN BİLİMLERİ
İlkokul Fen Bilimleri 3 Özkan KÖKER

Koncay DEMİRAY

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Erhan YİĞİT Anadol Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Zülay KARABEY İpekyolu Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Zafer ARSLAN Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Şeref AKTAŞ Berkay Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Emine ÜNAL Engürü Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 3 Elif CENGİZ Ata Yay./Ank.  
HAYAT BİLGİSİ
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Elif ÇELİKBAŞ

Fatma GÜREL

Nazile ÖZCAN

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Abdullah ATAŞÇİ Pasifik Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Yalçın ULUSOY Beşgen Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Esra ÖZCAN Evrensel İletişim Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Buket AKAGÜN

Rahime BİRDOĞAN

Dizin Basım Yay./Ank.  
İlkokul Hayat Bilgisi 3 Özen BAYRAM

Seyfinaz KAPULU

Koza Yay./Ank.  
İNGİLİZCE
İlkokul İngilizce 3 Feray AKKABAK

Mehmet Zahit KUTLU

Muhammet Turgay KAYIRAN

Pelin SAĞLAM

Sevinç KARAKÖSE

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul İngilizce 3 Evrim BİRİNCİOĞLU KALDAR Monopol Basım Yay./Ank.  
İlkokul İngilizce 3 Baykal TIRAŞ Tutku Yay./Ank.  
ARAPÇA
İlköğretim Arapça 3

Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı

Dr. Ayşe Hümeyra RIZVANOĞLU

Leman YERLİ

Muhammed KURT

Ömer DAĞHAN

Selahattin DEMİRCİ

Süleyman ALTUNTAŞ

Millî Eğt. Yay.  
İlköğretim Arapça 3

Ders Kitabı

Güngör DAĞBAŞI Evrensel İlet. Yay./Ank.  
İlköğretim Arapça 3

Öğrenci Çalışma Kitabı

Güngör DAĞBAŞI Evrensel İlet. Yay./Ank.  

 

DÖRDÜNCÜ SINIF

TÜRKÇE
İlkokul Türkçe 4 Hayriye KAFTAN AYAN

Nihan YILMAZ

Sevim KUL

Ümit ARSLAN

Millî Eğt. Yay.  
MATEMATİK
İlkokul Matematik 4 Gülsüm ERDEM

Dr. Aslıhan KAYAPINAR

Dr. Nagihan ŞAHİN

Burcu ŞENTÜRK LEYLEK

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Matematik 4 Adem DOĞAN Karizma Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 4 Mehmet Ali ERENKUŞ

Ekrem AYDIN

Sevgi Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 4 Orhan BİLEN Tuna Matb./Ank.  
İlkokul Matematik 4 Mine YÜZBAŞ Dikey Yay./Ank.  
İlkokul Matematik 4 Ebru OLGUN AY

Murat YAŞAR

Sistem Ofset/Ank.  
İlkokul Matematik 4 Ufuk ÖZÇELİK Ata Yay./Ank.  
SOSYAL BİLGİLER
İlkokul Sosyal Bilgiler 4 Sami TÜYSÜZ Tuna Matb./Ank.  
İlkokul Sosyal Bilgiler 4 Dr. Ahmet Utku ÖZENSOY

Celal AYNACI

Berkay Yay./Ank.  
FEN BİLİMLERİ
İlkokul Fen Bilimleri 4 Dr. Ercan YAMAN

Murat DOĞAN

Önder SARI

Ramazan AKAN

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Fen Bilimleri 4 Elif CENGİZ

Emine ÜNAL

Ata Yay./Ank.  
İlkokul Fen Bilimleri 4 Gündüz ŞATIROĞLU

Mustafa ÇETİN

Sinem YANIK

Ata Yay./Ank.  
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
İlkokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 4 Furkan ÖZÜDOĞRU

Dilek MENKÜÇ

Emine ÖĞÜLMÜŞ DOĞAN

Sümeyye KIRMAN

Hulusi YİĞİT

Millî Eğt. Yay.  
İlkokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 4 Gülhanım DEMİRTAŞ İlke Basım Yay./Ank.  
İlkokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 4 Bekir PINARBAŞI Tutku Yay./Ank.  
İNGİLİZCE
İlkokul İngilizce 4 Özlem ONAY

AYNUR ARDA

Lider Yay./Ank.  
İNSAN HAKLARI, YURTTAŞLIK VE DEMOKRASİ
İlkokul İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 4 Emine SELMANOĞLU

Halil POLAT

Hasan YALÇIN

Dr. Nalan ALTAY

Suna AY

Zeynep Özge ERTEK

Millî Eğt. Yay.  
TRAFİK GÜVENLİĞİ
İlkokul Trafik Güvenliği 4 Gözde ATİK Morpa Ofset/İst.  
İlkokul Trafik Güvenliği 4 Ayla YURDUSEVER

Teoman YALÇIN

Semih Ofset Yay./Ank.  

 

EĞİTİM ARAÇLARI

El Ele Okul Öncesi Eğitime 1-2-3 Esra GİRAL-Gülşah SARIOĞLU-Işıl ÖZTÜRK-Vildan KAVACIK Millî Eğt.Yay.  
Öğretmenler İçin Etkinlik Kitabı (Okul Öncesi Eğitim) Arzu ARSLAN-Dilan ÖZDEMİR-Erdoğan ERGİN-Esin DÖNMEZLER- Esra GİRAL – Gülşah SARIOĞLU-Işıl ÖZTÜRK -Merve UZUN-Özlem ÇEREZCİ-Sevcan SARIBAKIR-Seyhan Erdal DEDELER-Songül SUBAŞ-Tunç ATALAY-Turgay KAYA-Tülin DEMİR- Vildan KAVACIK YILDIZHAN-Zehra ŞAŞMAZ
İlkokul Müzik 3 Selda ARAS, Burcu GERÇEK, Cumhur KÖKKEÇECİ, Kamer TÜRKİLİ Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Müzik 4 Bengü Keziban KAPLAN,
Çağdaş SEVİNÇ, Serap TAMAY TEZCAN, Eda VARLI ESEN
Millî Eğt.Yay.  
İlkokul İngilizce 4 Özben AKSEKİ, Güniz ÇALIŞKAN KILIÇ, Evrim ÇELİK, Emre DİKİLİKAYA, Zehra KARA, Oya PANGAL, Muharrem SARİ, Neslihan YÜCEL Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Almanca 3

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Aşkın YEŞİLKAYA- Seher UYGUR Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Arapça 4

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı

Selahattin DEMİRCİ- Enis KAYA-
Gülten Melek ÇELİK- Hümeyra Nazlı TAN- Leman YERLİ- Ömer DAĞHAN
Millî Eğt.Yay.  
İlköğretim Almanca 2

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Aşkın YEŞİLKAYA- Zehra ŞANLI Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Fransızca 2 (Ders

Kitabı, Öğrenci Çalışma

Kitabı, Öğretmen Kılavuz

Kitabı)

Ali GÖLBAŞ- Hacer Bilgehan YEREBAKAN-İbrahim

DEMİRCİ- Lütfi EREN

Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Fransızca 3 (Ders

Kitabı, Öğrenci Çalışma

Kitabı, Öğretmen Kılavuz

Kitabı)

Avni KARAHİSAR- Bakile MUTLU-Songül YİĞİT- Taylan BOZBEY-Tünay TÜRKYENER Millî Eğt.Yay.  
İlkokul  Fransızca 4

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Coşkun GAZİOĞLU – Nurhan KABADAYI – Şule ODABAŞI Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Fransızca 4

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Avni KARAHİSAR-Bakile MUTLU- Tünay TÜRKYENER- Ali GÖLBAŞ Millî Eğt.Yay.  
İlkokul Almanca 4

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Gamze YANIK Millî Eğt.Yay.  
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmen Rehberi, Etkinlik Kitabı (1.Seviye)

 

Prof. Dr. Yasemin GÜLBAHAR GÜVEN
Doç. Dr. Filiz KALELİOĞLU-
Doç. Dr. Serhat Bahadır KERT- Gökhan
KARAOSMANOĞLU-
Murat YONCACI- Saniye KULELİ- Sibel DEMİRCAN
Millî Eğt.Yay.  
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmen Rehberi, Etkinlik Kitabı (2.Seviye)

 

Prof. Dr. Yasemin GÜLBAHAR GÜVEN-
Doç. Dr. Filiz KALELİOĞLU-
Doç. Dr. Serhat Bahadır KERT- Gökhan
KARAOSMANOĞLU-
Murat YONCACI- Saniye KULELİ- Sibel DEMİRCAN
Millî Eğt.Yay.  
İlkokullarda Yetiştirme Programı Matematik Ek Çalışma Sayfaları, Matematik Etkinlik Kitabı, Matematik Etkinlik Kılavuz Kitabı  

Doç. Dr. Veli TOPBAŞ-

E. Tuğçe KARACA

 

 

Millî Eğt.Yay.  
İlkokullarda Yetiştirme Programı Türkçe Ek Çalışma Sayfaları, Türkçe Etkinlik Kitabı, Türkçe Etkinlik Kılavuz Kitabı Doç. Dr. Emre ÜNAL –

Doç. Dr. Hüseyin ANILAN

 

Millî Eğt.Yay.  
Beden Eğitimi ve Oyun Dersi (1-4. Sınıflar) Etkinlik Kılavuzu

Fiziksel Etkinlik Kartları

(Sarı ve Mor Kartlar)

 

Prof Dr. Mustafa Levent İNCE, Doç. Dr. A. Dilşad MİRZEOĞLU, Dr. Figen ALTAY, Songül KOÇER, Ahsen AKGÜN, Esra ÜNAL, Hatice ÇEBİ Millî Eğt.Yay.  
 

Oyun Oynuyorum Derleme Kitapçığı

 

Doç. Dr. A. Dilşad MİRZEOĞLU, Dr. Figen ALTAY, Ahsen AKGÜN, Esra ÜNAL, Hatice ÇEBİ
 
BEŞİNCİ SINIF
SOSYAL BİLGİLER
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 5 Erhan ŞAHİN Anadol Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 5 Salim AÇIKGÖZ E Kare Eğitim Yay./Ank.  
MATEMATİK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 5 Dilara ARAÇ

Hayriye CIRITCI

İlker GÖNEN

Meltem ŞAHİN

Murat ÖZARSLAN

Neşe PEKCAN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 5 Didem EREN SAVAŞKAN

Mehmet Ali ERENKUŞ

Koza Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 5 Erhan KARAKUYU Dikey Yay./Ank.  
FEN BİLİMLERİ
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 5 Seval AKTER

Hatice Betül ARSLAN

Meltem ŞİMŞEK

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 5 İlknur ÖZKAN

Zeynep MISIRLIOĞLU

Ada Matb. Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 5 Ömer SİNAV Dikey Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 5 Filiz KARAHASANOĞLU YİĞİT Mevsim Yay. A.Ş./Ank.  
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 5 Abdullah AÇIK

Ayşe MACİT

Emine ÖĞÜLMÜŞ DOĞAN

Elif Emine DİRLİK

Hulusi YİĞİT

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 5 Bekir PINARBAŞI Dikey Yay./Ank.  
İNGİLİZCE
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 5 Güler ŞİLİT Özgün Matb./Ank.  
ARAPÇA
Ortaokul Arapça 5

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı

 

Dr. Ayşe Hümeyra RIZVANOĞLU

Hümeyra NAZLI TAN

İrfan IŞIK

Muhammed KURT

Süleyman ALTUNTAŞ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul Arapça 5

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı

Muhammet KURT Mektep Yay./İst.  
PEYGAMBERİMİZİN HAYATI
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin Hayatı 5 Adem SARAÇ

Mahmut Berat DURAK

Dr. Veysel AKKAYA

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul Peygamberimizin Hayatı 5 Erşahin Ahmet AYHÜN Yargı Yay./Ank.  
KUR’AN-I KERİM
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokul Kur’an-ı Kerim 5 Dr. Ali ÖGE-

Murat GÖÇER- Faruk SALMAN-Nazif YILMAZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 5 Dr. Mehmet AKGÜL-Ahmet YAPICI-Ekrem ÖZBAY

Hadi GÜNDÜR

Ata Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 5 Şeyma BENLİ Mevsim Yay. A.Ş./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 5 Zeynep DİNLER Morpa Ofset/İst.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 5 Fikri ÖZDEMİR Tutku Yay./Ank.  
MÜZİK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Müzik 5 Hasan ÖZER

İdil ÖZKAN

Metin ÇELİK

Yüce EFENDİOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
 
 ALTINCI SINIF
TÜRKÇE  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 6 Gülten ERKEK

Kadir DURU

Murat PASTUTMAZ

Sabri CEYLAN

Millî Eğt. Yay.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 6 Tuncay DEMİREL Ekoyay Eğitim Yay./Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 6 Yasemin ŞEKERCİ Eksen Yay./İst.    
MATEMATİK  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 6 Mahmut BEKTAŞ

Sabrınur KAHRAMAN

Yakup TEMEL

Millî Eğt. Yay.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 6 Aybike DAĞISTAN

Betül KORKMAZ

Neziha ÇAĞLAYAN

Millî Eğt. Yay.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 6 Aygün KÜÇÜKKELEŞ

Şeref AKTAŞ

Berkay Yay./Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 6 Doç. Dr. Ahmet ERDOĞAN

Ahmet MUTLUOĞLU

Uras Yay./Konya    
FEN BİLİMLERİ  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 6 Coşkun ÇİĞDEM

Gizem MİNOĞLU BALÇIK

Dr. Özgün KARACA

Sevgi Yay./Ank.    
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 6 Selahattin ÇAMYAR Gün Yay./Ank.    
ARAPÇA  
İlköğretim Arapça 6

Ders Kitabı Öğrenci Çalışma Kitabı

Gürkan DAĞBAŞI Evrensel İlet. Yay./Ank.    
KUR’AN-I KERİM  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Dr. M. Vehbi

DERELİ- Nazif YILMAZ

Millî Eğt. Yay.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Bekir PINARBAŞI Dikey Yay./Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Dr. Ahmet EKŞİ-Ahmet YAPICI-Ekrem ÖZBAY-

Hadi GÜNDÜR

Ata Yay./Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Fikri ÖZDEMİR Tutku Yay./Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Selahattin ÇAMYAR İpekyolu

Yay./Ank.

   
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Prof. Dr. Ömer DUMLU Cem Web Ofset/Ank.    
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Muzaffer TAN Dörtel

Yay. /Ank.

   
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 6 Osman EGİN Semih Ofset Yay./Ank.    
PEYGAMBERİMİZİN HAYATI  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin Hayatı 6 Dr. Fatma BALCI ARVAS

Firdevs EFE

Hilal ÇELİKKOL KARA

Millî Eğt. Yay.    

 

 

YEDİNCİ SINIF
TÜRKÇE
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 7 Ahmet AKGÜL

Ali UYSAL

Duygu KARADAŞ

Ebubekir GÜRCAN

İlkay KARAHAN

Nurcihan DEMİRER

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 7 Emine KIRMAN

Seda YAĞIZ

Tolga KIR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 7 Burçak KAYA Ders Destek Yay./Ank.  
SOSYAL BİLGİLER
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 7 Gökhan GÜLTEKİN

Murat AKPINAR

Mustafa NOHUTCU

Pınar ÖZERDOĞAN

Seher AYGÜN

Millî Eğt. Yay.  
MATEMATİK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Adem DOĞAN Karizma Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Mehmet Ali ERENKUŞ

Didem Eren SAVAŞKAN

Koza Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Erkan KİŞİ Ekoyay Eğitim Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Yakup Bahadır AKKAYA İlke Basım Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Muhammet Bekir ÖZER Benim Hocam Basım Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Burcu POLAT İhsan Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 7 Salih Zeki TAŞKIN Morpa Ofset/İst.  
FEN BİLİMLERİ
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 7 İsmail GEZER Aydın Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 7 Gazi YÖNTER Yıldırım Yay./Ank.  
İNGİLİZCE
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 7 Aydan AYKANAT ERDEM

Kader DURAN ÖZDİL

Turgut BALCI

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 7 Esra KANDİLCİ Dikey Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 7 Didem BİLEN

Özdağ YAZICI

Kök-E Yay./Ank.  
ORTAOKUL VE İMAM HATİP ORTAOKULU  KUR’AN-I KERİM
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 7 Faruk SALMAN-

Nazif YILMAZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kuranı Kerim 7 Osman EGİN Semih Ofset Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 7 Bekir PINARBAŞI Dikey Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 7 Fikri ÖZDEMİR Tutku Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 7 Hadi GÜNDÜR Ata Yay./Ank.  
MÜZİK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Müzik 7 Hatice TEZCAN-Mehmet Ali GÖNÜL-Özgür Menderes ÖZTÜRK-Pınar CANDAN

Zülküf BAŞTÜRK

Millî Eğt. Yay.  
 
SEKİZİNCİ  SINIF
TÜRKÇE
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 8 Hilal ESELİOĞLU

Sıdıka SET

Ayşe YÜCEL

Millî Eğt. Yay.  
MATEMATİK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 Hadi BÖGE

Ramazan AKILLI

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 Adem DOĞAN Karizma Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 Erkan KİŞİ Ekoyay Eğitim Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 İsmail Sabri GÜMÜŞEL

Mehmet Evren DEVİREN

MHG Basım Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 Diler ATMAZ

Zümrüt SERFİÇELİ

Kök-E Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Matematik 8 Betül BİBEROĞLU ABAZAOĞLU

Nesibe AYDIN

Şemsettin BEŞER

Tayfun ABAZAOĞLU

Aydın Yay./Ank.  
FEN BİLİMLERİ
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 8 Erhan YİĞİT Mevsim Yay. A.Ş./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 8 Ayşe AYTAC

Sümeyya TÜRKER

Tuğba BOZKAYA

Zühre ÜÇÜNCÜ

Tutku Yay./Ank.  
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Din kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 Abdullah AÇIK

Hatice Büşra PAKSOY

Muhammet BEYAZAL

Sabahattin NAYİR

Millî Eğt. Yay.  
T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8 Ferhat ÖZTÜRK

Sinan BAYDAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 8 Çiğdem ATAŞ

Ufuk ATAŞ

Top Yay./İzm.  
İNGİLİZCE
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 8 Ayşegül TÜRKERİ YETER

Doç. Dr. Binnur İLTER

Esra ÇAVUŞER ÖZDEMİR

İlknur İZGİ-Zeliha Tuğba ÇAVUŞER YÜNLÜ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 8 Baykal TIRAŞ Tutku Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 8 Esra KANDİLCİ Dikey Yay./Ank.  
ORTAOKUL VE İMAM HATİP ORTAOKULU  KUR’AN-I KERİM
Ortaokul İmam Hatip Ortaokulu Kur’an-ı Kerim 8 Faruk SALMAN

Nazif YILMAZ

Seyyit Ahmet UZUN

Zeliha KARAAĞAÇ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 8 Ali Rıza SOYDAR Altındal Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 8 Bekir PINARBAŞI Dikey Yay./Ank.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Kur`an-ı Kerim 8 Fikri ÖZDEMİR Tutku Yay./Ank.  

 

 

EĞİTİM ARAÇLARI

Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri 6 Dr. Semra DEMİRÇALI, Birsen ALKAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 5 Dr. Mehmet YALÇIN, Günhan GENÇ, Nihat Özgür ORHON, Hayriye ŞAHİN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu İngilizce 6 Fatma DEMİRCAN, Gonca AKISKALI,
Aysel BERKET, Ferdi GÜNAY
Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Müzik 6 Elvan VURAL AKÇALI, Duygu TOPAL, Burcu YAMANER, Özgül ÇAKAR Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Müzik 8 Zülküf BAŞTÜRK, Pınar CANDAN, Mehmet ALİ GÖNÜL, Özgür Menderes ÖZTÜRK, Hatice TEZCAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Sosyal Bilgiler 6 Faruk Gökalp YILMAZ,
Hasan BAYRAKTAR,
Mustafa Kemal ÖZDEN,
Murat AKPINAR, Ömer EVİN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Türkçe 5 Hülya AĞIN HAYKIR, Hüseyin KAPLAN, Ali KIRYAR, Rasim TARAKCI,
Ercan ÜSTÜN
Millî Eğt.Yay.  
İlköğretim Arapça 7

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı

Selahattin DEMİRCİ, Leman YERLİ,
Hümeyra Nazlı TAN, Ömer DAĞHAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 6
Sümeyye KIRMAN, Dilek MENKÜÇ, Tuğba Kevser UYSAL, Hatice Büşra PAKSOY Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7
Mustafa Nezihi PESEN, Dilek MENKÜÇ, Dilek TÜRK SOYDAŞ, Sümeyye KIRMAN, Ayşe MACİT Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin Hayatı 7 Feramuz YILMAZ, H.İsmail DOĞAN, Sümeyye ÖZKAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Peygamberimizin Hayatı 8 Sonnur GÜNAYDIN ASAN, Mithat BALA Millî Eğt.Yay.  
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5 Öğretmen Rehberi Prof. Dr. Yasemin GÜLBAHAR GÜVEN – Doç. Dr. Filiz KALELİOĞLU – Doç. Dr. Serhat Bahadır KERT – Aydın KAPLAN – Bülent KOÇAK – Esin Burcu İLİŞ – Gökhan KARAOSMANOĞLU – Orhan Gazi DEMİRCİ – Tanju KÖSE – Yaprak KAYMAK ÖZGÜR Millî Eğt.Yay.  
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 6 Öğretmen Rehberi Prof. Dr. Yasemin GÜLBAHAR GÜVEN – Doç. Dr. Filiz KALELİOĞLU – Doç. Dr. Serhat Bahadır KERT – Esin Burcu İLİŞ – Gökhan KARAOSMANOĞLU – Esra KIDIMAN DEMİRHAN – Ezgi Arzu YURDAKÖK Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Lazuri 8 Doguroni Materyali/

Lazca 8 Öğretim Materyali

İsmail AVCI Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 5 (Batı Diyalekti) Sabiha DOĞ – Mucella KILIÇ – Nazike TARI – Ebru ÖZ- Ahmet Cevat BENK Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 6 (Batı Diyalekti) Sabiha DOĞ – Mucella KILIÇ – Nazike TARI – Ebru ÖZ- Ahmet Cevat BENK Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece 5-8 (Modül 1) Doğan ÖZDEN- Erdoğan YILMAZ- Murat TOPÇU- Ömer ŞAHİN- Şeyma KANBEK- Talih ALTINIŞIK- Yılmaz ÖLMEZ Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Abazaca 5-8 (Modül 1) Çetin ELMAS- İrfan OKUYUCU Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu
Hukuk ve Adalet
Prof. Dr. Ufuk AYDIN, Prof. Dr. Muharrem KILIÇ, Doç. Dr. Fatma ÜNAL, Dr. Öğr. Ü. Ersin TOPÇU,  Dr. Öğr. Ü. Kerem ÇOLAK, Kubilay İNAN, Sadi DEMİR, Salih AYDIN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Almanca 7

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Gamze YANIK Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Fransızca 5

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Coşkun GAZİOĞLU – Nurhan KABADAYI – Şule ODABAŞI Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Fransızca 7

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Deniz SÜTEL – Avni KARAHİSAR – Belkıs HIRÇIN Bakile MUTLU Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Gürcüce (Modül 1) Prof. Dr. Rusudan SAGİNADZE- Doç. Dr. Maia KİKVADZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Gürcüce (Modül 2) Prof. Dr. Rusudan SAGİNADZE- Doç. Dr. Maia KİKVADZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Gürcüce (Modül 3) Prof. Dr. Rusudan SAGİNADZE- Doç. Dr. Maia KİKVADZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Gürcüce (Modül 4) Prof. Dr. Rusudan SAGİNADZE- Doç. Dr. Maia KİKVADZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece 5-8. Sınıflar

(Modül 4)

İlhan AYDEMİR – Ayşe TUFAN – Talih ALTINIŞIK – Şeyma KANBEK – Aylin ÖZ Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Abazaca 5-8. Sınıflar

(Modül 4)

Çetin ELMAS- İrfan OKUYUCU Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 5
(Doğu Diyalekti)
Sabiha DOĞ – Mucella KILIÇ – Nazike TARI – Ebru ÖZ – Ahmet Cevat BENK Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece -Çerkesçe Eğitim Aracı 6
(Doğu Diyalekti)
Sabiha DOĞ – Mucella KILIÇ – Nazike TARI – Ebru ÖZ – Ahmet Cevat BENK Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Kurmancî 6 Gülbeddin GÜLMEZ- Ahmet SEYARİ-

Lokman KARTAL- Ramazan YAMAN- Abdurrahman KARDAŞ- Abdurrahman ÖZKAN

Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Zazaki 6 Murat VAROL-İbrahim DAĞILMA-Buşra GÖKALP-Ayetullah KARABEYESER-Nurettin KAYĞISIZ- Nurullah VERGİ Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Almanca 6

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Aşkın YEŞİLKAYA- Bilal TUNCEL-
Eyyup Uğur KARAYILMAZ
Millî Eğt.Yay.  
Görsel Sanatlar Öğretmenler için Kılavuz Abdullah AYAYDIN- Filiz KARA BİLGİN-

İlhami DİKSOY- Melek GÖKAY- Seçil KARTOPU- Levent MERCİN- Pınar TOKTAŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve  İmam Hatip Ortaokulu

Temel Dini Bilgiler (İslam 1)

Abdullah BEKTAŞ-Dilek Türk SOYDAŞ-
Furkan ÖZÜDOĞRU-Mustafa Nezihi PESEN-Sabahattin NAYİR-Sinan ÖZYURT-Sümeyye KIRMAN-Tuğba Kevser UYSAL
Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve  İmam Hatip Ortaokulu

Temel Dini Bilgiler (İslam 2)

Abdullah AÇIK- Ayşe MACİT-
Dilek MENGÜÇ- Elif Emine DİRLİK-
Hatice Büşra PAKSOY- Hulusi YİĞİT-
Muhammet BEYAZAL
Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Arnavutça 6

Tolga DİLLİOĞLU- Ece DİLLİOĞLU- Rijete SIMITÇIU- Esin ÖMER Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Boşnakça 6

Taner ŞEN- Ali Mehmet GÜRSEL- Enes TURBIC- Selmana DEMİRBAŞ- Cüneyt NUR Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Medya Okuryazarlığı Doç. Dr. Adnan ALTUN- Prof. Dr. Nilüfer PEMBECİOĞLU- Prof. Dr. ErolNezih ORHON- Prof. Dr. Hakan AYDIN- Neriman ERKMEN- Gülizar ŞAHİN- Rasim TARAKCI- Ercan ÜSTÜN Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Arnavutça 5 Ece DİLLİOĞLU- Esin ÖMER- Rijetë SIMITÇIU- Tolga DİLLİOĞLU Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Boşnakça 5 Dr. Refik SADIKOVIĆ-

Doç. Dr. Emina SADIKOVIĆ – Selmana DEMİRBAŞ- Cüneyt NUR- Taner ŞEN- Ali Mehmet GÜRSEL

Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Kurmancî 5 Gülbeddin GÜLMEZ

Hasan GÜMÜŞ

Ahmet SEYARİ

Ramazan YAMAN

Lokman KARTAL

Abdurrahman ÖZHAN

Abdurrahman KARDAŞ

Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Zazaki 5 Murat VAROL-İbrahim DAĞILMA-Buşra GÖKALP-Ayetullah KARABEYESER-Nurettin KAYĞISIZ-Mahmut KAYA-Mevlüt BAYRAM Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Almanca 5 (Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı) Aşkın YEŞİLKAYA-

İsmail ÇELİK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Fransızca 5 (Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı ve Öğretmen Kılavuz Kitabı) Belkıs HIRÇIN-Deniz SÜTEL-Hacer Bilgehan YEREBAKAN-Lütfi EREN Millî Eğt.Yay.  
İlköğretim Arapça 6

(Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı)

Dr.A. Hümeyra RIZVANOĞLU

SelahattinDEMİRCİ-Süleyman ALTUNTAŞ-LemanYERLİ-Muhammet KURT-

Ömer DAĞHAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul Fransızca 6

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Ali GÖLBAŞ- Avni KARAHİSAR- Bakile MUTLU- Tünay TÜRKYENER Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Lazuri 7 Doguroni Materyali/

Lazca 7 Öğretim Materyali

İsmail AVCI- Ömer EREN Millî Eğt.Yay.  
Ortaokul ve İmam Hatip Ortaokulu Çevre Eğitimi Dr. Esra BENLİ ÖZDEMİR –

Dr. Sezen TOFUR-

Dr. Rabia Sultan GÜNEŞ KOÇ

Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece 5-8. Sınıflar

(Modül 3)

İlhan AYDEMİR-Ayşe TUFAN-Talih ALTINIŞIK-Şeyma KANBEK-Aylin ÖZ Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Abazaca 5-8. Sınıflar

(Modül 3)

Çetin ELMAS-İrfan OKUYUCU Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Gürcüce 5

(Öğrenci Kitabı, Öğrenci Alıştırma Kitabı, Öğretmen Kitabı ve Yazı Defteri)

Maya MELİKİDZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler

Gürcüce 6

(Öğrenci Kitabı, Öğrenci Alıştırma Kitabı, Öğretmen Kitabı)

Maya MELİKİDZE Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Adığece 5-8. Sınıflar

(Modül 2)

İlhan AYDEMİR-Ayşe TUFAN-Talih ALTINIŞIK- Özlem AYDEMİR -Aylin ÖZ Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Abazaca 5-8. Sınıflar

(Modül 2)

Çetin ELMAS-İrfan OKUYUCU Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Lazuri 5 Doguroni Materyali/ Lazca 5 Öğretim Materyali İsmail AVCI-Ömer Faruk DEMİROK- Özlem YAZICI DALBELER-Ömer EREN Millî Eğt.Yay.  
Yaşayan Diller ve Lehçeler Lazuri 6 Doguroni Materyali/ Lazca 6 Öğretim Materyali İsmail AVCI-Ömer EREN Millî Eğt.Yay.  

 

 

HAZIRLIK SINIFI BULUNAN ANADOLU LİSELERİ

İLE SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ

EĞİTİM ARAÇLARI

Sosyal Bilimler Lisesi

Sosyoloji 1

Ufuk ERTEKİN

Bahattin PENEZ

Sevim SOFUOĞLU

Millî Eğt.Yay.  
Sosyal Bilimler Lisesi

Sosyoloji 2

Ufuk ERTEKİN

Bahattin PENEZ

Sevim SOFUOĞLU

Songül SÖZEN

Yaşar YEŞİLYURT

Millî Eğt.Yay.  
Hazırlık Matematik Hülya KILIÇ-Kaya SATIŞ

Mehmet GÜNEŞ-Mehmet SEZİŞLİ

Millî Eğt.Yay.  
 

Ortaöğretim Hazırlık İngilizce

(Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Halil İbrahim DEMİRBİLEK

Atiye Gamze ALTUNAY

Yeşim AKMANOL ÇINAR

Esra AKBAŞ DAKNİ

Janset FIRAT-Zehra TAMER

Ayhan Ayten TANRIVERDİ

Ruhan EREN TERZİ

Muhibbe Nazan YURT

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim

Hazırlık İngilizce 9
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı

Berrin KODALAK, Gülay YENER, Aynur Yadigar ARTIRAN, Nezaket Birgül AKTAŞ, Esin ÖZEN, Suzan PIÇAKCI, Ahu ÖZSAVAŞ, İlknur ERDEBİL Millî Eğt.Yay.  
Sosyal Bilimler Lisesi Sosyal Bilim Çalışmaları 12 Öğretmen Kılavuz Kitabı A. SEVER-B. PENEZ-

E. AYDIN-U. ERTEKİN-

S. SOFUOĞLU

Millî Eğt.Yay.  
Sosyal Bilimler Lisesi

Sosyal Bilim Çalışmaları

Öğretmen Kılavuz Kitabı 11

Akın SEVER- Bahattin PENEZ- Sevim SOFUOĞLU Millî Eğt.Yay.  
Sosyal Bilimler Lisesi

Sosyal Bilim Çalışmaları 10

(Öğretmen Kılavuz Kitabı)

Ertan AYDIN- Ufuk ERTEKİN- Yaşar YEŞİLYURT Millî Eğt.Yay.  
Sosyal Bilimler Liseleri

Diksiyon ve Hitabet Öğretmen Kılavuz Kitabı

Ayşegül KADİŞ – Gülay SARI

Recep TOKGÖZ – Tuba SEZGİNER –Ümit ÖZDUMAN

Millî Eğt.Yay.  

 

 

ORTAÖĞRETİM FEN LİSELERİ

MATEMATİK
Ortaöğretim Fen Lisesi Matematik 10 Emin EMİR

Hüseyin Fatih PARLAR

Metin YAYMACI

Beytullah ÖZ

Hasan ATA

Büşra KOŞANSER

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Matematik 11 Büşra KOŞANSER

Emin EMİR

Metin YAYMACI

Beytullah ÖZ

Hasan ATA

Hüseyin Fatih PARLAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Matematik 12 Zekiye KEMANCI

Dr. Bayram KEMANCI

Arda BÜYÜKOKUTAN

Serkan ÇELİK

Millî Eğt. Yay.  
BİYOLOJİ
Ortaöğretim Fen Lisesi Biyoloji 11 Esra DEMİRBİLEK

Şükrüye AKAN

Sevinç KOLOTOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
FİZİK
Ortaöğretim Fen Lisesi

Fizik 9

Kamil SOYARSLAN

Şeyda BOZARSLAN

MuraT ERAT

İsa YILMAZ

Ayşegül ÇELİK

Abdullah AYDIN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi

Fizik 10

Hasan BACAK

Tahsin DEMİRCİLER

Süleyman Semih GÖK

Millî Eğt. Yay.  
KİMYA
Ortaöğretim Fen Lisesi

Kimya 12

Nurten KULE

Kevser ÇETİN

Mahmut Kerem BOZTEPE

Millî Eğt. Yay.  

 

 

EĞİTİM ARAÇLARI

Ortaöğretim Fen Lisesi Matematik 9 Ali UÇAK, Emin EMİR, Firdevs UÇKUN, Güler KUTLU, Seçil KAHRAMAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Biyoloji 9 Beyhan KABAOĞLU, Elif AKTAŞ, Fatma DEMİRAY, Firdes BOZBEY, Mecit BAŞTAN, Merve YILMAZ KAÇAR Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Biyoloji 10 Elif AKTAŞ, Fatma DEMİRAY Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Biyoloji 12 Ayşe Pınar ŞAHİNTÜRK, Hüseyin OĞUZMAN, Mustafa Nuri ÇAKIR,
Nuray VURDEM, Zekiye UZANDAÇ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi

Fizik 11

İsa YILMAZ, Kamil SOYARSLAN, Murat ERAT, Şeyda BOZARSLAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi

Fizik 12

Atilla ÇİFÇİ, Derviş ECE, Hasan BOZKURT, Metin YAŞAR, Mustafa NALBANT Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Kimya 9 Ali Birol ERTEKİN, Atilla KURT,
Onursal DEMİRTAŞ, Sezgin ERKUŞ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Kimya 10 Ali Birol ERTEKİN, Atilla KURT,
Onursal DEMİRTAŞ, Sezgin ERKUŞ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fen Lisesi Kimya 11 Ali Birol ERTEKİN, Atilla KURT,
Onursal DEMİRTAŞ, Sezgin ERKUŞ
Millî Eğt.Yay.  

 

 

ORTAÖĞRETİM

 9. SINIF

ORTAÖĞRETİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 9 Selim SAĞIR

İfakat YÜCEL

Mahmut TÜRKYILMAZ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 9 Mustafa Sıddık ÖZCAN Etkin Sonuç Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM MATEMATİK
Ortaöğretim Matematik 9 Mahmut GÖKŞEN

Hakan TARKU

Mehmet MAVİŞ

Güray GÜL

Himmet SOLAKLIOĞLU

Fatih BULUT

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Matematik 9 Sezai YOZGAT Anadol Yay./Ank.  
Ortaöğretim Matematik 9 Selim KARATAŞ Sistem Ofset/Ank.  
Ortaöğretim Matematik 9 Dr. Ayten ERDURAN

Mehmet Fatih ÖZDEMİR

Top Yay./İzm.  
Ortaöğretim Matematik 9 Havva AYTAR Eksen Yay./İst.  
ORTAÖĞRETİM COĞRAFYA
Ortaöğretim Coğrafya 9 Ali KIRAY

Dr. Aynur TOSUN

Bahaddin ŞAHİN

Mahmut Alper KOÇAK

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Coğrafya 9 Alper SOYATLAR

Bülent AKÇA

İsmail SOLAK

Mehmet KARAGÖZ

Halil COŞAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Coğrafya 9 Mehmet Baran AYDIN Fersa Matb./Ank.  
ORTAÖĞRETİM BİYOLOJİ
Ortaöğretim Biyoloji 9 Dr. Zafer Devrim TOSUN

Aynur VURGUN

Dr. Bilge ACAR

Murat SARIZ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Biyoloji 9 Dr. Necva HADİM İlke Basım Yay./Ank.  
Ortaöğretim Biyoloji 9 Fatih DERELİ Ez-De Basım Yay./Ank.  
Ortaöğretim Biyoloji 9 Özgür SUNA Netbil Basım ve Yay./İst.  
ORTAÖĞRETİM FİZİK
Ortaöğretim Fizik 9 Nadire ARTAR

Orhan DAĞ

Canan SEVER

Dr. Demet TÜRECİ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Fizik 9 Ömer SİNAV Dikey Yay./Ank.  
Ortaöğretim Fizik 9 Fatma Dilek HEPDOĞRU Tutku Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM KİMYA
Ortaöğretim Kimya 9 Serpil ÇETİN

Mehtap GÜNTUT

Pınar GÜNEŞ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Kimya 9 Bülent DEMİRTAŞ Başak Matb./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Murat YILDIZ Anadol Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Başak AYTÜL AVCI Etkin Sonuç Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Hakan ÖZDEMİR Eğitimciler Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Şevket BÜYÜK Pasifik Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Hakan ERYUVA İpekyolu Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Hilmi BADUR Evrensel İletişim Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kimya 9 Prof. Dr. Yüksel ALTUN

Doç. Halil TÜMAY

Teknoartı Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 9 Abdullah BEKTAŞ

Furkan ÖZÜDOĞRU

Mustafa Nezihi PESEN

Sinan ÖZYURT

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 9 Nihal KALELİHAN Bilim Ve Kültür Yay./Ank.  
Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 9 Prof. Dr. Recai DOĞAN Nev Kitap Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM ARAPÇA
Ortaöğretim Arapça 9 Leman YERLİ

Muhammed KURT

Ömer DAĞHAN

Selahattin DEMİRCİ

Süleyman ALTUNTAŞ

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM ALMANCA
Ortaöğretim Almanca A1.1

Ders Kitabı

Döndü ÖZTÜRK

Fadime İNCEBEL

Fatma BALKAN

Tülay YILDIRIM

Yasemin CANOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Almanca A1.1 Öğrenci Çalışma Kitabı Döndü ÖZTÜRK

Fadime İNCEBEL

Fatma BALKAN

Tülay YILDIRIM

Yasemin CANOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Almanca A1.1 Öğretmen Kılavuz Kitabı Döndü ÖZTÜRK

Fadime İNCEBEL

Fatma BALKAN

Tülay YILDIRIM

Yasemin CANOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Almanca A1.1

Ders Kitabı

Oya AKAY ZABUN Ata Yay./Ank.  
Ortaöğretim Almanca A1.1 Öğrenci Çalışma Kitabı Oya AKAY ZABUN Ata Yay./Ank.  
Ortaöğretim Almanca A1.1 Öğretmen Kılavuz Kitabı Oya AKAY ZABUN Ata Yay./Ank.  
Ortaöğretim Almanca A1.2

Ders Kitabı

Şule YAZAR

Filiz AKYAR

Melahat SULAK

Emra YAŞAR

Seda MERT

Yusuf ÇAĞLAYAN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Almanca A1.2 Öğrenci Çalışma Kitabı Şule YAZAR

Filiz AKYAR

Melahat SULAK

Emra YAŞAR

Seda MERT

Yusuf ÇAĞLAYAN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Almanca A1.2 Öğretmen Kılavuz Kitabı Şule YAZAR

Filiz AKYAR

Melahat SULAK

Emra YAŞAR

Seda MERT

Yusuf ÇAĞLAYAN

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ
Ortaöğretim Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü Burcu ALPER

Edir CAN

Fatih DEMİRHAN

Gülgün GÜLEÇ

Mürüvvet YILMAZ

Yeliz GÜNDOĞDU KALIN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Sağlık Bilgisi ve Trafik Kültürü İlknur ÖZKAN

Önder GÜNER

Ada Matb. Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM PROJE HAZIRLAMA
Proje Hazırlama Kemal MUTLUOĞLU-

Uğur KARAMAN

Eğitimciler Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ
Astronomi ve Uzay Bilimleri H. CEYLAN- Y. DAR

Y. KAYA

Millî Eğt.Yay.  
Astronomi ve Uzay Bilimleri Seda ALPEGEMEN Ata Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM KUR’AN-I KERİM
Ortaöğretim Kur`an-ı Kerim 9 Dr. Ahmet EKŞİ-Dr. Mehmet AKGÜL-Ekrem ÖZBAY

Hadi GÜNDÜR

Ata Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kur`an-ı Kerim 9 Dr. Muzaffer TAN Dörtel

Yay. /Ank.

 
Ortaöğretim Kur`an-ı Kerim 9 Fikri ÖZDEMİR Tutku Yay./Ank.  
Ortaöğretim Kur`an-ı Kerim 9 Prof. Dr. Ömer DUMLU Gezegen Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM PEYGAMBERİMİZİN HAYATI
Ortaöğretim Peygamberimizin Hayatı 9 Fatma SOMUNCUOĞLU ERKAN Dörtel Yay./Ank.  

 

 

 

 

 

 

 

ORTAÖĞRETİM

10. SINIF

ORTAÖĞRETİM TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 10 Gurbet FİLAZİ

Nurcan BOZBIYIK

Dr. Döndü KARACA

Sabiha ÇUHADAR

Murat BAYCANLAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 10 Selim SAĞIR

İfakat YÜCEL

Mahmut TÜRKYILMAZ

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM MATEMATİK
Ortaöğretim Matematik 10 Mehmet MAVİŞ

Güray GÜL

Himmet SOLAKLIOĞLU

Hakan TARKU

Mahmut GÖKŞEN

Fatih BULUT

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Matematik 10 Erhan KARAKUYU İpekyolu Yay./Ank.  
Ortaöğretim Matematik 10 Mehmet Hanefi ALTUN Tutku Yay./Ank.  
Ortaöğretim Matematik 10 Ahmet CAMUS

Mutlu KAYA

Nesibe AYDIN

Aydın Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM BİYOLOJİ
Ortaöğretim Biyoloji 10 Ahmet BAGATIR

Berrin BERAT YÜCELER

Hülya TOKGÖZ

Necati ATALAY

Uğur Gürel YILMAZ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Biyoloji 10 Canan ŞAMLIOĞLU TOKA

Zehra AKÇAKAYA

Anadol Yay./Ank.  
Ortaöğretim Biyoloji 10 Seda BİKRİÇ Berkay Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM FİZİK
Ortaöğretim Fizik 10 Necati BAĞCI

Dr. Tuncay TUNÇ

Berkay Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM KİMYA
Ortaöğretim Kimya 10 Mehtap GÜNTUT

Serpil ÇETİN

Pınar GÜNEŞ

Tufan GÜRAY

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Kimya 10 Hakan ÖZDEMİR Uygun Basın Yay./İst.  
Ortaöğretim Kimya 10 Murat DEMİROL

Osman DANIŞMAN

Orhan BOZYİL

Kenan ÇİÇEK

Serhat YILDIZ

Millî Eğt. Yay.  
 

 

 

 

ORTAÖĞRETİM COĞRAFYA

Ortaöğretim Coğrafya 10 Nurullah BALŞEN

Tolga PEKTAŞ

Mutlu KARAKOÇ

İsmail ÖZDOĞAN

Kenan TÜRKEZ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Coğrafya 10 İsmail SOLAK

Bülent AKÇA

Alper SOYATLAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Coğrafya 10 Gülten TEKBAŞ

Mehmet Baran AYDIN

Yusuf AYDIN

Gün Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM TARİH
Ortaöğretim Tarih 10 Dr. Erol YÜKSEL

Dr. Mehmet Ali KAPAR

Ferhat BİLDİK

Kazım ŞAHİN

Leyla ŞAFAK

Murat ARDIÇ

Özgür BAĞCI

Süleyman YILDIZ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Tarih 10 Ahmet YILMAZ İlke Basım Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10 Prof. Dr. Recai DOĞAN Nev Kitap Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM İNGİLİZCE
Ortaöğretim İngilizce 10

Ders Kitabı

Çiler GENÇ KARATAŞ Gizem Yay./Ank.  
Ortaöğretim İngilizce 10

Öğrenci Çalışma Kitabı

Çiler GENÇ KARATAŞ Gizem Yay./Ank.  
Ortaöğretim İngilizce 10 Öğretmen Kılavuz Kitabı Çiler GENÇ KARATAŞ Gizem Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM FELSEFE
Ortaöğretim Felsefe 10 Haydar Sinan KOLUAÇIK

Sarper Serkan AVCI

Mehmet UYANIK

Arife AYAZ ŞAHİN

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM KUR’AN-I KERİM
Ortaöğretim

Kur’an-ı Kerim 10

Dr. Ali ÖGE-

Faruk SALMAN

Millî Eğt.Yay.  

 

ORTAÖĞRETİM

11. SINIF

ORTAÖĞRETİM TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 11 Selim SAĞIR

Mahmut TÜRKYILMAZ

İfakat YÜCEL

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 11 Mehmet Ali YERLİKAYA Ekoyay Eğitim Yay./Ank.  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 11 Ali Asker OVA

Murat TETİK

Nev Kitap Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM MATEMATİK 
Ortaöğretim Matematik 11 Gencer GAZİOĞLU

Yılmaz MERAL

Sultan YILDIRIM

Emel SEYMEN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Matematik 11 Güray GÜL

Mahmut GÖKŞEN

Himmet SOLAKLIOĞLU

Hakan TARKU

Mehmet MAVİŞ

Fatih BULUT

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Matematik 11 Erhan KARAKUYU İpekyolu Yay./Ank.  
Ortaöğretim Matematik 11 Dr. Ayten ERDURAN

Mehmet Fatih ÖZDEMİR

Top Yay./İzm.  
Ortaöğretim Matematik 11

(Temel Düzey)

İsmail Sabri GÜMÜŞEL

Mehmet Evren DEVİREN

MHG Basım Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM COĞRAFYA
Ortaöğretim Coğrafya 11 Tolga PEKTAŞ

Kenan TÜRKEZ

Mutlu KARAKOÇ

Nurullah BALŞEN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Coğrafya 11 Yusuf AYDIN

Gülten TEKBAŞ

Mehmet Baran AYDIN

Gün Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM BİYOLOJİ
Ortaöğretim Biyoloji 11 Hülya TOKGÖZ

Ahmet BAGATIR

Berrin BERAT YÜCELER

Uğur Gürel YILMAZ

Necati ATALAY

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Biyoloji 11 Canan ŞAMLIOĞLU TOKA

Zehra AKÇAKAYA

Anadol Yay./Ank.  
Ortaöğretim Biyoloji 11 Doç. Dr. Dilek Sultan ACARLI

Hüseyin Abdurrahman ACARLI

Kök-E Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM FİZİK
Ortaöğretim Fizik 11 Mustafa GÜR

Şadiye YILMAZ

Tutku Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM İNGİLİZCE
Ortaöğretim İngilizce 11

Ders Kitabı

Neslihan ATCAN ALTAN

Müge AKGEDİK CAN

Cem Web Ofset/Ank.  
Ortaöğretim İngilizce 11

Öğrenci Çalışma Kitabı

Neslihan ATCAN ALTAN

Müge AKGEDİK CAN

Cem Web Ofset/Ank.  
Ortaöğretim İngilizce 11 Öğretmen Kılavuz Kitabı Neslihan ATCAN ALTAN

Müge AKGEDİK CAN

Cem Web Ofset/Ank.  
ORTAÖĞRETİM PEYGAMBERİMİZİN HAYATI
Ortaöğretim Peygamberimizin Hayatı 11 Beyhan HAYTA

Fatih DİLEKÇİ

İlknur APAK

Millî Eğt. Yay.  
 

 

ORTAÖĞRETİM SOSYOLOJİ

Ortaöğretim Sosyoloji Hüseyin SEZER Ekoyay Yay./Ank.  
Ortaöğretim Sosyoloji Elif EKİCİ Ada

Matb./ Ank.

 
ORTAÖĞRETİM DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI 
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Bora BAYRAK Ata Yay./Ank.  
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Zuhal TURAN Tutku Yay./Ank.  
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Almıla AYDIN Altın Kitaplar/İst.  
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Günsu TÜZÜN Ada Matb./Ank.  
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Dr. Ahmet Utku ÖZENSOY İlke Bas.

Yay./Ank.

 
Ortaöğretim Demokrasi ve İnsan Hakları Dr. Şevki IŞIKLI Ekoyay Yay./Ank.  

                                                                                                                         

 

ORTAÖĞRETİM

12. SINIF

ORTAÖĞRETİM TÜRK DİLİ ve EDEBİYATI  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 12 Gurbet FİLAZİ

Dr. Döndü KARACA

Murat BAYCANLAR

Nurcan BOZBIYIK

Sabiha ÇUHADAR

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Türk Dili ve Edebiyatı 12 Osman BABADAĞ Ders Destek Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM MATEMATİK
Ortaöğretim Matematik 12 (Temel Düzey) Mehmet ŞEN

Yalçın ÖZDEMİR

Derviş Kemal YILDIZ

Mehmet Sami AĞCA

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Matematik 12 (Temel Düzey) İsmail Sabri GÜMÜŞEL

Mehmet Evren DEVİREN

MHG Basım Yay./Ank.  
Ortaöğretim Matematik 12 Mehmet Hanefi ALTUN Tutku Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM COĞRAFYA
Ortaöğretim Coğrafya 12 Raşit DÜZGÜN

Zübeyde GÜZEL

Cem ERDEBİL

Emine BOZBIYIK

Ramazan BIÇAKLI

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM BİYOLOJİ
Ortaöğretim Biyoloji 12 Fevzi KURT

Filiz ÇUKUROVA

Serkan DİKKAYA

Hacı Bayram KURT

Sevgi ALTINPINAR

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM FİZİK
Ortaöğretim Fizik 12 Veysel Emrah KARAASLAN

Necdet KAYA

Yusuf Serhat KOÇ

Adnan KADEROĞLU

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Fizik 12 Seda ALPEGEMEN Başak Matb./Ank.  
Ortaöğretim Fizik 12 Sedef AKIN Ders Destek Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM KİMYA
Ortaöğretim Kimya 12 Murat DEMİROL

Osman DANIŞMAN

Serhat YILDIZ

Kenan ÇİÇEK

Orhan BOZYİL

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Kimya 12 Dr. Barış DEMİRDAĞ İpekyolu Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM T.C. İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK
Ortaöğretim T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 12 Akif ÇEVİK

Koray ŞERBETÇİ

Gül KOÇ

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 12 Yasemin OKUR

Dursun SAĞDIŞ

Akın SEVER

Mehmet KÖSEOĞLU

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ
Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 12 Doç. Dr. Ali KUZUDİŞLİ Eksen Yay./İst.  
ORTAÖĞRETİM  KUR’AN-I KERİM
Ortaöğretim Kur’an-ı Kerim 12 Faruk SALMAN-

Nazif YILMAZ-

Seyyid Ahmet UZUN

Millî Eğt.Yay.  
ORTAÖĞRETİM TEMEL DİNİ BİLGİLER
Ortaöğretim Temel Dini Bilgiler (İslam 1) Mustafa Nezihi PESEN

Sabahattin NAYİR

Furkan ÖZÜDOĞRU

Mustafa YILMAZ

Veli KARATAŞ

Millî Eğt. Yay.  
ORTAÖĞRETİM  SANAT TARİHİ
Ortaöğretim Sanat Tarihi Mehmet Fatih ŞELE

Vedat SÖYLEYİCİ

Asiye KARACAN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Sanat Tarihi Doç. Dr. Mehmet Zeki

İBRAHİMGİL

Koza Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM  MANTIK
Ortaöğretim Mantık Ebru AKDOĞAN-İbrahim HASGÜL-Taner KARAHAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Mantık Gürkan SEVER Ders Destek Yay./Ank.  
Ortaöğretim Mantık Yasin ELÇİ Cem Web Ofset/Ank.  
 

ORTAÖĞRETİM PSİKOLOJİ

Ortaöğretim Psikoloji Şenay DEMİRCİ

Cuma CEYLAN

Eda KARAASLAN

Kader TORAMAN

Millî Eğt. Yay.  
Ortaöğretim Psikoloji Hüseyin SEZER Ekoyay Yay./Ank.  
Ortaöğretim Psikoloji Ümre KAYACI-

Nazife ÜZBE

Özgün Matb./Ank.  
Ortaöğretim Psikoloji Himmet GÜVEN-

Ömer DURSUN

Tekno Artı Yay./Ank.  
ORTAÖĞRETİM GİRİŞİMCİLİK
Ortaöğretim Girişimcilik Emine BAŞAR Sistem Ofset/Ank.  
ORTAÖĞRETİM EKONOMİ
Ortaöğretim Ekonomi Emine BAŞAR Cem Web Ofset/Ank.  
ORTAÖĞRETİM İŞLETME
Ortaöğretim İşletme Hasan ALTIN Cem Web Ofset/Ank.  
ORTAÖĞRETİM ULUSLARARASI İLİŞKİLER
Ortaöğretim Uluslararası İlişkiler Işıl ŞAHİN

Zafer ARAZ

Selma MUSLU

Sevim RECEP

Millî Eğt. Yay.  

 

 

EĞİTİM ARAÇLARI

Ortaöğretim Almanca A2.1

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı

Gülnaime BAKMAY,Nülüfer KARLI, Serdar ACAR Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Almanca A2.2

Ders Kitab, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı

Filiz AKYAR, Melahat SULAK, Nilgün HÜKÜM, Nülüfer KARLI, Seda MERT, Serdar ACAR, Yusuf ÇAĞLAYAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Almanca B1.1

Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı

Şahap VARLIK, Bülent BALABAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fransızca A1.1
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Deniz SÜTEL, Metin ERBAŞ, Sevgi MÜLAYİM Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fransızca A1.2
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Deniz SÜTEL, Metin ERBAŞ, Sevgi MÜLAYİM Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fransızca A2.1
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Deniz SÜTEL, Metin ERBAŞ, Sevgi MÜLAYİM, Gül Zühal BAYRAKÇI Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Çağdaş
Türk ve Dünya Tarihi 12
Emrullah ALEMDAR, Savaş KELEŞ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Felsefe 11 Aysun KOLUAÇIK, Haydar Sinan KOLUAÇIK, Rukiye GÜNDOĞDU AVCI, Sarper Serkan AVCI Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fizik 10 Adnan KADEROĞLU, Necdet KAYA, Veysel Emrah KARAASLAN,
Yusuf Serhat KOÇ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Fizik 11 Aslı Gülsüm DÖYEN, Aynur ÇETİNAL, Ertan ERBEK, Mehmet TURAN,
Nermin Esra ALAGÖZ, Ufuk ÖZÜBEK
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim İngilizce 9
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Ebru BULUT, Funda BAYDAR ERTOPÇU, Seda UMUR ÖZADALI, Sibel ŞENTÜRK Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim İngilizce 10
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim İngilizce 11
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Ebru AKDAĞ, Funda BAYDAR ERTOPÇU, Kader UYANIK BEKTAŞ, Seda UMUR ÖZADALI, Tuğba KAYA Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim İngilizce 12
Ders Kitabı, Öğrenci Çalışma Kitabı, Öğretmen Kılavuz Kitabı
Fethi ÇİMEN, Bilgen TAŞKIRAN TİGİN, Esra DEMİR, Ayten ÇOKÇALIŞKAN, Gözde FINDIKÇI Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Kimya 11 Mehtap GÜNTUT, Pınar GÜNEŞ,
Serpil ÇETİN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Matematik 12 Dr. Ahmet EMİN, Ahmet GERBOĞA, Gökhan GÜNEŞ, Mehmet KAYACIER Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Temel Düzey Matematik 11
Bilal KIZMAZ, Baycan AYMAZ,
Yusuf VURDEM
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Osmanlı Türkçesi 12 Erkan TAŞDELEN, İbrahim SARITAŞ, Murat DARICIK, Mustafa ÇALIŞKAN Nevzat SAĞCAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Tarih 9 Dr. Erol YÜKSEL, Dr.Mehmet Ali KAPAR, Ferhat BİLDİK, Kazım ŞAHİN,
Leyla ŞAFAK, Murat ARDIÇ,
Özgür BAĞCI, Süleyman YILDIZ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Tarih 11 Ali LAÇİN, Bedirhan ÖNAL,
Bülent DEMİR, Erdal ERDEM,
Mikail KAPLAN, Murat ARICA,
Salih GÜNDOĞDU, Veli AYDEMİR,
Yahya KARAKAYA, Yusuf ÇAKMAK,
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Türk Kültür ve
Medeniyet Tarihi 11
Demirhan YILMAZ, Hakan DURAN, İdris KÖSE Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Arapça 10 Selahattin DEMİRCİ, Hümeyra Nazlı TAN
Leman YERLİ, Ömer DAĞHAN, Enis KAYA
Gülten Melek ÇELİK
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Peygamberimizin Hayatı 9
İsmail Haluk PÜTKÜL, Vasih ZÜLFİKAR, Muhlis KÖRPE, İsa ÖZTÜRK Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Peygamberimizin Hayatı 10
Cengiz TİTİZ, İsa ÖZTÜRK,
Süleyman UYSAL
Millî Eğt.Yay.  
Oratöğretim
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10
Dr. Numan KONAKLI, Hüseyin ÇINAR, Süleyman EMİROĞLU Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 11
Bekir ÇELİK, Ebru KARATAŞ,
Ömer BAHADIR, Rifat MEHRİ, Yahya DAĞ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 12
Feramuz YILMAZ, H.İsmail DOĞAN, Sümeyye ÖZKAN, Yusuf ÖZTÜRK Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Peygamberimizin Hayatı 12
Mustafa KOÇAK, Sefer ERKILIÇ,
Sema İZMİT, Yusuf GÜL,
Yusuf Mesut KİLCİ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim
Temel Dini Bilgiler İslam 2
Veli KARATAŞ, Mustafa YILMAZ, Abdullah AÇIK Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Ekonomi Ayşe ERDOĞAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Beden Eğitimi ve Spor  Dersi
9-10-11-12 Öğretmen Kılavuz Kitabı
Burcu ALPER-Burcu ÇELİK-
Serhat TURAN-Yusuf DİLEK
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Müzik 9
Öğretmen Kılavuz Kitabı
Burcu ERSÖZ-Erkan ARMAĞAN-
Feyzullah KAYA-Kadriye GÜMÜŞ-
Kemal KOCAMANOĞLU-
Özgül SAVAŞ-Ulaş ALPASLAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Müzik 10
Öğretmen Kılavuz Kitabı
Burcu ERSÖZ-Erkan ARMAĞAN-
Feyzullah KAYA-Kadriye GÜMÜŞ
-Kemal KOCAMANOĞLU-Özgül
SAVAŞ-Ulaş ALPASLAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Müzik 11
Öğretmen Kılavuz Kitabı
Burcu ERSÖZ- Kadriye GÜMÜŞ-
Ulaş ALPASLAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Müzik 12
Öğretmen Kılavuz Kitabı
Fisun KAYA-Müfide ACAR-Müge ÖZEL-
Seda KOÇ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim

Görsel Sanatlar 9
Öğretmen Kılavuz Kitabı

Abdullah KILIÇ-Emine Demet DUMAN-
Fitnat ERSOY
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim

Görsel Sanatlar 10
Öğretmen Kılavuz Kitabı

Abdullah KILIÇ-Emine Demet DUMAN-
Fitnat ERSOY
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim

Görsel Sanatlar 11
Öğretmen Kılavuz Kitabı

Nuriye SEMİZ-Oya BÜYÜKKARABACAK-
Şenay YAKAR-Yeşim Güzin ÇAKAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim

Görsel Sanatlar 12
Öğretmen Kılavuz Kitabı

Çiğdem BERBER-Nuriye SEMİZ-
Saadet GENÇ-Oya BÜYÜKKARABACAK-
Şenay YAKAR-Yeşim Güzin ÇAKAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Bilgi Kuramı
Öğretmen Kılavuz Kitabı
Ali GÜLMEZLER-Ersin AFACAN-
Güler ÖZKALKAN-Ramazan AYDIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Osmanlı

Türkçesi 10

Mustafa ÇALIŞKAN- Serdal YILMAZ- Mehmet BUDAK- Nevzat SAĞCAN- Mustafa ÖZKÖSE- Ertan TAŞDELEN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Osmanlı

Türkçesi 11

Erkan TAŞDELEN-İbrahim SARITAŞ

Murat DARICIK-Mustafa ÇALIŞKAN

Nevzat SAĞCAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim İşletme Hülya CAN -Harun KAYABALI Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Girişimcilik Necla EROĞLU

Şirin DÜNDAR

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Proje Hazırlama Dr. Hülya OLGUN- Ahmet YAVUZ- Erdal YOKUŞ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Sosyal Etkinlik
Öğretmen Kılavuz Kitabı
H. ÖZEKİN-İ. ÖLMEZ-

S. TAMAY TEZCAN-F. ERTÜRK-H. SARI

Millî Eğt.Yay.  
Anadolu Öğretmen Liseleri Öğretmenlik Mesleğine Giriş 10 Alaettin İŞERİ- Hicran ÇAKALLI- Çiğdem KALYONCU- Sülbiye Ebru BEKAROĞLU- Mehmet Akif BAL- Fadime KESİCİ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Yönetim Bilimi Ayşegül KADİŞ,  Ümit ÖZDUMAN Millî Eğt.Yay.  
Mesleki Ortaöğretim

Çince 9

Prof. Dr. Bülent OKAY-

Gürhan KİRİLEN

Millî Eğt.Yay.  
Mesleki Ortaöğretim

Çince 10

Prof. Dr. Bülent OKAY-

Gürhan KİRİLEN

Millî Eğt.Yay.  
Mesleki Ortaöğretim

Çince 11

Prof. Dr. Bülent OKAY-

Gürhan KİRİLEN

Millî Eğt.Yay.  
Mesleki Ortaöğretim

Çince 12

Prof. Dr. Bülent OKAY-

Gürhan KİRİLEN

Millî Eğt.Yay.  

 

 

 

 

 

ORTAÖĞRETİM GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSELERİ

EĞİTİM ARAÇLARI

Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Gitar 9

Efgan RENDE

Metin KAYMAK

Murat SIĞIRCI

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 10

Dr. Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 9

Dr. Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 9

(Türk Halk Müziği)

Dr.Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 10

(Türk Halk Müziği)

Dr.Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 9

(Türk Sanat Müziği)

Dr. Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Batı Müziği Teori ve Uygulaması 10

(Türk Sanat Müziği)

Dr. Çağrı ŞEN

Ali ÖZER

İlker ERMİŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Bisiklet

Bülent AYDİLEK

Celalettin SARIÇİÇEK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Boks

Serdar BATMAZ

Şafak KILINÇOĞLU

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Güreş

Adnan KALÇA

Hüseyin AKBURU

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Halter

Adem BALOĞLU

Kürşat YEŞİLYURT

Murat ERGİN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Judo

Erbay FINDIK Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Karate

Aykut KAYA

Mustafa Utku ŞAHİN

Yasin ÇETİNTAŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Masa Tenisi

Aytaç AVŞAR

Ayşegül IŞIK

Talat ÇELİK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Oryantiring

İsmail GEZGİN

Mehmet GÜMÜŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Taekwondo

Mevlüt PEKCAN

Oğuzhan ÖZSOY

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Tenis

Gül ARSLAN

Hakan TÜRKCAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Çello 10

Onur AYSU Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Çello 9

Onur AYSU Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Kanun 9

Aytekin ERKEK

Elif KARAELMA
Ömür DEMİRÖZLÜ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Kaval 10

Göksenin ÇELİKKANAT

Levent SEZGİN

Musa AYÇİÇEK

Millî Eğt.Yay.  
 

Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Kaval 9

Göksenin ÇELİKKANAT

Levent SEZGİN

Musa AYÇİÇEK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Keman 9

Dr. Mehmet AKPINAR

Hale ÇETİNKAYA

Pelin AĞCAKAYA

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Klasik Kemençe 9

Ezgi YOMRALIOĞLU

Osman ÖKSÜZ
Zerrin İPEK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Klasik Kemençe 10

Ezgi YOMRALIOĞLU

Osman ÖKSÜZ
Zerrin İPEK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Kontrbas 9

Didem Yücel KIRCI

Elif Sevil ESEN BİRLİK

Şebnem PAKER ODABAŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Kontrbas 10

Didem Yücel KIRCI

Elif Sevil ESEN BİRLİK

Şebnem PAKER ODABAŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Viyola 9

Güney KURTULUŞ

Kadir ÖZAL

Ozan Nabi AKIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Viyola 10

Güney KURTULUŞ

Kadir ÖZAL

Ozan Nabi AKIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Vurmalı Çalgılar 9

Ali Şükrü YAZICI

Emine ATALAR AYDIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Vurmalı Çalgılar 10

Ali Şükrü YAZICI

Emine ATALAR AYDIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Toplulukları Türk Sanat Müziği 10

Güney KURTULUŞ

Kadir ÖZAL

Ozan Nabi AKIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çok Sesli Koro 10

Güngör HATİPOĞLU Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Dijital Grafik

Tahir EKİM

İlhan UÇAR

Emel UZUNER

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Eğitsel Oyunlar 10

Kasım Yasin YALÇIN

Mustafa DEMİRDAĞ

Ömer Orçun KAZAK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Fotoğraf

Gönül KAYA

H. Ebru KESKİN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Genel Sanat Tarihi 10

Asiye KARACA

Mehmet Fatih ŞELE

Vedat SÖYLEYİCİ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

İki Boyutlu Sanat Atölye 10

Hasan MİRZA

Sertap YEĞİN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Kanun 10

Aytekin ERKEK

Elif KARAELMA
Ömür DEMİRÖZLÜ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Piyano 9

Barış RODOPLU

Nurdan YILMAZ

Zeynep ÖZER

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Piyano 10

Barış RODOPLU

Nurdan YILMAZ

Zeynep ÖZER

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Piyano 9

(Türk sanat Müziği ve Türk Halk Müziği)

Barış RODOPLU

Nurdan YILMAZ

Zeynep ÖZER

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Temel Sanat Eğitimi 9

Birgül ÖZÇELİKÇİ TAŞÖREN

Emine SÖZER

Sibel TALAS

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Temel Spor Eğitimi 9

Orhan AZBOY

Barış DOĞDU

Özlem OYMAK

Tarık ÇOBAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması 9

Ural YOLCU

Sibel ÖZTÜRK

Zeycan GÜLÜMSER

Hatice Gözde BEŞLİ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması 10

Sibel ÖZTÜRK

Zeycan GÜLÜMSER

Hatice Gözde BEŞLİ

Ural YOLCU

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Teori ve

Uygulaması 10 (Müzik Bölümü)

Erdinç EMERCE

Oğuz ÖNAL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Teori ve Uygulaması 9

(Müzik Bölümü)

Erdinç EMERCE

Oğuz ÖNAL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Teori ve

Uygulaması 9 (Türk Sanat Müziği  Bölümü)

Erdinç EMERCE

Oğuz ÖNAL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Teori ve

Uygulaması 10 (Türk Sanat Müziği  Bölümü)

Erdinç EMERCE

Oğuz ÖNAL

Millî Eğt.Yay.  
 

Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Koro 9

 

Ayşe AKAR KORİPEK

Esin Ayşen ÇAŞKA

Hakan Cumhur KAHRAMAN

Şule Nurdan CAF

Umut BOSTAN

Millî Eğt.Yay.  
 

Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Koro 10

 

Ayşe AKAR KORİPEK

Esin Ayşen ÇAŞKA

Hakan Cumhur KAHRAMAN

Şule Nurdan CAF

Umut BOSTAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Koro 9

Ayşe AKAR KORİPEK

Esin Ayşen ÇAŞKA

Hakan Cumhur KAHRAMAN

Şule Nurdan CAF

Umut BOSTAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Sanat Müziği Koro 10

Ayşe AKAR KORİPEK

Esin Ayşen ÇAŞKA

Hakan Cumhur KAHRAMAN

Şule Nurdan CAF

Umut BOSTAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Bireysel Ses Eğitimi 10

Figen BAYRAKTAR

Mücahit BAYRAKTAR

Sezgin AKIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Badminton

İsmail GEZGİN

Mehmet GÜMÜŞ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Eskrim

Ayşe BORAN

Doğan KOÇ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Tar 9

Berna Kamuran DEMİRKOL

Şenay ASLANHAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Tar 10

Berna Kamuran DEMİRKOL

Şenay ASLANHAN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Genel Jimnastik 10

Ahmet Cemal KUL

Osman İÇ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

İmgesel Resim 10

Birgül ÖZÇELİKÇİ TAŞÖREN

Emine SÖZER

Sibel TALAS

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Kayak

Gökhan ÇELİK

Hakan BALI

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Yüzme

Aziz BİNGÖL

Melike MERT

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Flüt 9

Damla NACAROĞLU

Neslihan VELA KALKAN

Zeki GÜVEN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Flüt 10

Damla NACAROĞLU

Neslihan VELA KALKAN

Zeki GÜVEN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Klarnet  9

Dr.Duygu TURAN ENGİN

Burçak Gül SÜALP VAROL

Korcan DİRİK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Klarnet  10

Dr.Duygu TURAN ENGİN

Burçak Gül SÜALP VAROL

Korcan DİRİK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Tambur 10

Filiz ÖNER

Gönül KAZANCI YEPREM

Narin KORKMAZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Tambur 9

Filiz ÖNER

Gönül KAZANCI YEPREM

Narin KORKMAZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Ut 10

Akgün ÇÖL

Hidayet Timur SARICA

Hüseyin BİTMEZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Ut 9

Akgün ÇÖL

Hidayet Timur SARICA

Hüseyin BİTMEZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Toplulukları Türk Halk Müziği 10

Figen BAYRAKTAR

Mücahit BAYRAKTAR

Sezgin AKIN

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Desen 9

Ceyhan ÖZER-

İsmail Şamil YAMAN

Ömer Faruk KAYA

Serpil ŞENEL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Desen 10

Ceyhan ÖZER

İsmail Şamil YAMAN

Ömer Faruk KAYA

Serpil ŞENEL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Takım Sporları 9

Edva Tuna PİRSELİMOĞLU

Sefa KANLI-Tamer CİVİL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Takım Sporları 10

Edva Tuna PİRSELİMOĞLU

Sefa KANLI-Tamer CİVİL

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Türk Halk Müziği Ut 10

Akgün ÇÖL

Hidayet Timur SARICA

Hüseyin BİTMEZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Gitar 10

Efgan RENDE

Metin KAYMAK

Murat SIĞIRCI

 

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Keman 10

Osman ÖKSÜZ

Özkan ÖKSÜZ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Çalgı Eğitimi Kanun 10

Aytekin ERKEK

Elif KARAELMA
Ömür DEMİRÖZLÜ

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi

Bireysel Sporlar Okçuluk

Metin GAZOZ

Yusuf ŞİMŞEK

Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi Çalgı Eğitimi Yaylı Sazlar Kemane 10 Özkan ÖKSÜZ-Samet Sabri TANKUTAY-Tufan TOKSOY Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi

Drama Öğretmen Kılavuz Kitabı

Canan SEVER- Şefika ŞAHSÜVAROĞLU Millî Eğt.Yay.  
Spor Lisesi
Ritim Eğitimi ve Halk Dansları 11
Dila TOPTAŞ ÖZDOĞAN-
Naciye Elvan SİPAHİ DOĞAN
Millî Eğt.Yay.  
Güzel Sanatlar Lisesi
Piyano 11
Barış RODOPLU-Nurdan YILMAZ-
Zeynep ÖZER
Millî Eğt.Yay.  
Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Halk Müziği Kanun 11
Harika Uğur DAĞLI-Kâmil Kudret DAĞLI-
Murat KİREMİTÇİ
Millî Eğt.Yay.  
Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Kanun 11
Harika Uğur DAĞLI-Kâmil Kudret DAĞLI-
Murat KİREMİTÇİ
Millî Eğt.Yay.  
Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Kaval 11
Göksenin ÇELİKKANAT-Levent SEZGİN-
Musa ATÇİÇEK
Millî Eğt.Yay.  
Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Vurmalı Çalgılar 11
Ali Şükrü YAZICI-Emine ATALAR AYDİN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Batı Müziği Teori ve Uygulaması 11
Dr. Çağrı ŞEN-Ali ÖZER-İlker ERMİŞ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Tar (Ortak-THM) 11
Gülsüm KAYMAK-İpek GEÇKO-
Şenay ASLANHAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Ut (Ortak-TSM) 11
Hidayet Timur SARICA-Hüseyin BİTMEZ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Toplulukları Türk Sanat Müziği  (TSM) 11
Güney KURTULUŞ-Kadir ÖZAL-
Ozan Nabi AKIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Toplulukları Türk Halk Müziği (THM) 11
Ozan YILDIZ-Sezgin AKIN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Desen 11
İsmail Şamil YAMAN-Mustafa DOĞAN-
Rasim SÖLPÜK-Serpil ŞENEL
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Estetik 11
Ömer Naci SOYTÜRK-
Muammer GÜNGÖRMEZ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Geleneksel Türk Sanatları Minyatür 11
Asuman GÜZELCE Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
İmgesel Resim 11
Asuman DAŞDEMİR-Hayrettin ŞEN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk İslam Sanatı Tarihi 11
Asiye KARACAN-Mehmet Fatih ŞELE-
Vedat SÖYLEYİCİ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Çello 11
Ayşe ŞAHİN-Onur AYSU-
Zümrüt Ziynetim KAÇAR
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Viyola 11
Güney KURTULUŞ-Kadir ÖZAL-
Ozan Nabi AKIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çok Sesli Koro 11
Güngör HATİPOĞLU-Ömer KİREMİTÇİ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Nefesli Çalgılar (Mey, Zurna, Sipsi) 11
Erhan BOZKURT-Hülya ATASOY-
Nezih SÜRÜCÜOĞLU
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi
Spor ve Beslenme 11
Kasım Yasin YALÇIN-Mustafa DEMİRDAĞ-
Ömer Orçun KAZAK
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi
Takım Sporları 11
Ahmet Cemal KUL-Cemal BEKLEMİŞ-
Edva Tuna PİRSELİMOĞLU-Sefa KANLI
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi Atletizm 11 Aytaç AVŞAR-Ferhat PEKEL-
Mustafa Yasin DÜZGÜN-Süleyman AKAR
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi
Spor Anatomisi ve Fizyolojisi 11
Tamer CİVİL-Osman İÇ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Grafik Tasarım 11
Tahir EKİM-Gönül KAYA-H. Ebru KESKİN-
İlhan UÇAR- Emel UZUNER
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Spor Lisesi Sporcu Sağlığı 11 Barış DOĞDU-Orhan AZBOY-Özlem OYMAK-Tarık ÇOBAN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Halk Müziği Ut 11
Hidayet Timur SARICA-Hüseyin BİTMEZ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Klasik Kemençe 11
Ezgi YOMRALIOĞLU-Osman ÖKSÜZ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Halk Dansları ve Müzikleri 11
Muhammet Ali BÜYÜKTEKİN-
Özgür YAKINLAR-Özlem HELVACI
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Sanat Müziği Teori ve Uygulaması (TSM)11
Erdinç EMERCE-Oğuz ÖNAL Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Klarnet 11
Ali Ozan ÖCAL-Burçak Gül SÜALP VAROL-
Korcan DİRİK-Yusuf BİŞGEN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Flüt 11
Damla NACAROĞLU-
Neslihan VELA KALKAN-Zeki GÜVEN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Halk Müziği Koro (TSM-Ortak)
Ayşe AKAR-Esin Ayşen ÇAŞKA-
Hakan Cumhur KAHRAMAN-
Şule Nurdan CAF-Umut BOSTAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Halk Müziği Koro (THM) 11
Ayşe AKAR-Esin Ayşen ÇAŞKA-
Hakan Cumhur KAHRAMAN-
Şule Nurdan CAF-Umut BOSTAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Keman (ortak -TSM) 11
Osman ÖKSÜZ-Özkan ÖKSÜZ Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Sanat Müziği Koro (TSM) 11
Ayşe AKAR-Esin Ayşen ÇAŞKA-
Hakan Cumhur KAHRAMAN-
Şule Nurdan CAF-Umut BOSTAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Kontrbas 11
Didem Yücel KIRCI-
Elif Sevil ESEN BİRLİK
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Sanat Müziği Teori ve Uygulaması 11 (THM)
Erdinç EMERCE-Oğuz ÖNAL Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması 11 (Ortak-TSM)
Hatice Gözde BEŞLİ-Sedat BOZAN-
Senem Ersin GENÇ
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Müzik Kültürü 11
Figen BAYRAKTAR-Mücahit BAYRAKTAR-
Sezgin AKIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Toplulukları Türk Sanat Müziği 11 (Ortak)
Güney KURTULUŞ-Kadir ÖZAL-
Ozan Nabi AKIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Batı Müziği Çalgı Toplulukları (Ortak) 11
Müfide ACAR-Müge ÖZEL Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi Çalgı Toplulukları Türk Halk Müziği (Ortak) 11 Figen BAYRAKTAR-Mücahit BAYRAKTAR-
Sezgin AKIN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Tambur 11
Filiz ÖNER-Gönül KAZANCI YEPREM Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
İki Boyutlu Sanat Atölye 11
Hasan MİRZA-Sertap YEĞİN Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Çalgı Eğitimi Gitar 11
Efgan RENDE- Metin KAYMAK-
Murat SIĞIRCI
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi
Üç Boyutlu Sanat Atölye 11
Demirhan DEMİROK-Gülay ŞEN-
Mine Saraç DOĞAN
Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi Türk Halk Müziği Teori ve Uygulaması 11 Sibel ÖZTÜRK- Ural YOLCU Millî Eğt.Yay.  
Ortaöğretim Güzel Sanatlar Lisesi Çalgı Eğitimi Yaylı Sazlar Kemança 11 Özkan ÖKSÜZ-Samet Sabri TANKUTAY-Tufan TOKSOY Millî Eğt.Yay.  

 

 

İMAM HATİP LİSELERİ  MESLEK DERSLERİ EĞİTİM ARAÇLARI

Anadolu İmam Hatip Lisesi Tefsir Prof. Dr. Yakup ÇİÇEK- Prof. Dr. Muhsin DEMİRCİ- Prof. Dr. İsmail ÇALIŞKAN Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi Kelam Dr. U. Murat KILAVUZ- Eba Müslim
YAŞAROĞLU- Nihat MORGÜL- Veli KARATAŞ
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Dinler Tarihi
Prof. Dr. Ali Osman KURT-
Doç Dr. Dursun Ali AYKIT
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi Hadis Prof. Dr. İsmail Lütfi ÇAKAN-
Prof. Dr. Raşit KÜÇÜK-Prof. Dr. Zekeriya GÜLER- Doç. Dr. Esra ŞAHYAR- Doç. Dr. Bekeir KUZUDİŞLİ- Dr. Mehmet EFENDİOĞLU
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Temel Dini Bilgiler
Dr. Ahmet ÖZDEMİR-Dr. Gülsüm PEHLİVAN AĞIRAKÇA- Dr. Recep ÖZDİREK- Dr. Veysel AKKAYA- Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Hitabet ve Mesleki Uygulama
Doç. Dr. Kamil YAŞAROĞLU Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi Fıkıh Prof. Dr. Orhan ÇEKER Prof.
Dr. Saffet KÖSE-Prof. Dr. Abdullah KAHRAMAN-Prof. Dr. Servet BAYINDIR-Doç. Dr. İbrahim YILMAZ-Dr. Recep ÖZDİREK -Dr. Adnan MEMDUHOĞLU-Hasan Serhat YETER
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi Akaid Doç. Dr. Murat KILAVUZ-Veli KARATAŞ-
Nihat MORGÜL-Eba Müslim YAŞAROĞLU
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi Siyer Fatih DİLEKÇİ-Firdevs EFE-İlknur APAK-Hilal ÇELİKKOL KARA Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Meslekî Arapça 11
Doç. Dr. Mohammad ALRHAWI-
Dr.Yahya ALHOURI
Dr. Hassan ALCHALABI
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi
Meslekî Arapça 12
Doç. Dr. Mohammad ALRHAWI-
Doç. Dr.Ahmad ALSAADI-
Dr. Hassan ALCHALABI
Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi

Kur’an-ı Kerim 10

Hasan ÖZARSLAN-Nazif YILMAZ

Faruk SALMAN

Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Liseleri Arapça 9

(Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı)

S. DEMİRCİ-İ. IŞIK-S. ALTUNTAŞ-

A. Hümeyra RIZVANOĞLU-M. KURT-H. Nazlı TAN

Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Lisesi

Arapça 10

(Ders ve Öğrenci Çalışma Kitabı)

Hamdi HÜSEYİN

Muhammed Ahmet HALEF

Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Liseleri Kur’an-ı Kerim 9 N. YILMAZ-F. SALMAN-H. ÖZARSLAN Millî Eğt.Yay.  
İmam Hatip Lisesi

Arapça Metin Mükâleme 12

Selahattin DEMİRCİ-

İrfan IŞIK-Buket SARIKAYA

Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Liseleri

Tefsir Okumaları

Prof. Dr.-Ömer ÇELİK-Adem YENİHAYAT-Halit KURTOĞLU Millî Eğt.Yay.  
Anadolu İmam Hatip Liseleri

İslam Kültür ve Medeniyeti

Enver ÇAKMAK-Dr. Nurullah ABALI-Vahdettin IŞIK-

Dr. Şeref AKBABA-Mahmut AYTEKİN-M. Cüneyt ANCİN

Millî Eğt.Yay.  

 

 

MESLEK  LİSELERİ  MESLEK DERSLERİ EĞİTİM ARAÇLARI

Büro Yönetimi Alanı Mesleki İngilizce Aslı ATAR GÖKMEN-Birsen DURMAZ-Gökçe DURMUŞ DİLEK-Hakan ÇELİK-Hülya UÇAR-Işıl ANGUN-Özlem PEKCAN-Sevcan UĞURLU-Sevda KIR ÇELİK-Umut Kemal SEKRETER Millî Eğt.Yay.  
Bilişim Teknolojileri Alanı Mesleki İngilizce Aslı ATAR GÖKMEN-Birsen DURMAZ-Gökçe DURMUŞ DİLEK-Hakan ÇELİK-Hülya UÇAR-Işıl ANGUN-Özlem PEKCAN-Sevcan UĞURLU-Sevda KIR ÇELİK-Umut Kemal SEKRETER Millî Eğt.Yay.  
Pazarlama ve Perakende Alanı Mesleki İngilizce Aslı ATAR GÖKMEN-Birsen DURMAZ-Gökçe DURMUŞ DİLEK-Hakan ÇELİK-Hülya UÇAR-Işıl ANGUN-Özlem PEKCAN-Sevcan UĞURLU-Sevda KIR ÇELİK-Umut Kemal SEKRETER Millî Eğt.Yay.  
Muhasebe ve Finansman Alanı Mesleki İngilizce Aslı ATAR GÖKMEN-Birsen DURMAZ-Gökçe DURMUŞ DİLEK-Hakan ÇELİK-Hülya UÇAR-Işıl ANGUN-Özlem PEKCAN-Sevcan UĞURLU-Sevda KIR ÇELİK-Umut Kemal SEKRETER Millî Eğt.Yay.  

 

 

HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI

MESLEKİ EĞİTİM MERKEZLERİ

EĞİTİM ARAÇLARI

Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Davut CİVELEK Millî Eğt.Yay.  
Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Mesleki Eğitim Merkezleri İşletme Bilgisi ve Toplam Kalite Yönetimi Ali Fuat EREN-Recep TOKGÖZ Millî Eğt.Yay.  
Türkçe 1 Sergül ERKENE MADENCİOĞLU Milli Eğt. Yay.  
Türkçe 2 Sergül ERKENE MADENCİOĞLU Milli Eğt. Yay.  
Matematik ve Meslek Matematiği 1 Cafer Tayyar DEMİRHAN-

Candan Dilek ÖZBEK

Milli Eğt. Yay.  
Matematik ve Meslek Matematiği 2 Cafer Tayyar DEMİRHAN-

Candan Dilek ÖZBEK

Milli Eğt. Yay.  

 

 

 

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI

İŞİTME ENGELLİLER İLKOKULLARI EĞİTİM ARAÇLARI

Türk İşaret Dili 1 Öğretim Materyali (Öğretmenler İçin, Öğrenciler İçin) Turgut BAĞRIAÇIK- Dr. Zeynep AÇAN AYDIN- Adnan ÜRERER- Ahmet YİĞİT- Galip DEMİRAY- Hasan Hüseyin SAÇI- İbrahim DEMİRDÖĞEN- Mehmet Akif SÜTÇÜ- Mehmet Fatih ADIYAMAN Millî Eğt.Yay.  
Türk İşaret Dili 2 Öğretim Materyali (Öğretmenler İçin, Öğrenciler İçin) Turgut BAĞRIAÇIK- Dr. Zeynep AÇAN AYDIN- Dr. İsa Birkan GÜLDENOĞLU- Adnan ÜRERER- Ahmet YİĞİT- Galip DEMİRAY- Hasan Hüseyin SAÇI- İbrahim DEMİRDÖĞEN- Mehmet Akif SÜTÇÜ- Mehmet Fatih ADIYAMAN Millî Eğt.Yay.  
Türk İşaret Dili 3 Öğretim Materyali (Öğretmenler İçin, Öğrenciler İçin) Turgut BAĞRIAÇIK- Dr. Zeynep AÇAN AYDIN- Dr. İsa Birkan GÜLDENOĞLU- Adnan ÜRERER- Ahmet YİĞİT- Galip DEMİRAY- Hasan Hüseyin SAÇI- İbrahim DEMİRDÖĞEN- Mehmet Akif SÜTÇÜ- Mehmet Fatih ADIYAMAN Millî Eğt.Yay.  

 

 

 

YAYINEVLERİ

 

ADI                                                                                      ADRESİ

 

 

Açılım Eğitim Öğretim A.Ş.                                        Açı Test Şubesi Yeşilırmak Cd. No:15

Demirtepe/Ank.

 

Ada Matbaacılık                                                           Uğur Mumcu Mah. 36. Cad. Nu.:21  Ostim/Ank.

 

 

Altın Kitaplar Yayın Evi                                               Göztepe Mah. Kazım Karabekir Cad. Nu.:32 Mahmutbey-Bağcılar/İst.

 

Altındal Yayıncılık                                                        Atakent Mah. Elvankent Banka Konutları Küme Evleri B Blok Nu.: 343/52  Etimesgut/Ank.

 

Anadol Kağıtcılık Matb. Yay. Ltd. Şti.                      İvedik Org. San. Böl. Arı San. Sit. 31. Cad. No:15

 

 

Ata Dershanecilik Kitapçılık Yay. Matb.                    Zübeyde Hanım Mah. Sebzebahçeleri Sok. Nu.:11/44 İskitler Ank.

 

 

Aydın Yayıncılık                                                           Karşıyaka Mah. 492. Sk. Nu.:1

Gölbaşı/Ank.

 

 

Başak Matbaacılık                                                       Gimat Macun mah. Anadolu Bulvarı Nu.: 15 Yenimahalle/Ank.

 

Başaran Görsel Tasarım Yayıncılık                        Macun Mah. Anadolu Bulvarı No :5/15 Gimat/Ank.

 

 

Benim Hocam Basım Yayın                                         Ostim Mah. 1219 Sk No:23 Yenimahalle/Ank.

 

 

Berkay Basım Yayın                                                   Turgut Özal Bulvarı Sebze Bahçeleri Cd.Nu.:4

İskitler-Altındağ/Ank.

 

Beşgen Yayıncılık Bilişim Ltd. Şti.                           Koru Mahallesi Kavaklı Sokak Manolya Blok 6/32

Çayyolu – Yenimahalle/Ank.

 

 

Bilgetürk Eğitim Yayıncılık                                         Ayten Sok. Nu:13/2

Mebusevleri-Tandoğan/Ank.

 

Bilim ve Kültür Yayınları Ltd.Şti.                                Mutlukent Mah. 1964. Cad. No: 31/6 Ümitköy-Çankaya/Ank.

 

 

Bir Ocak Eğitim Yayıncılığı A.Ş.                              Hocapaşa Mah. Ankara Cad. No: 18 Kat:2 Fatih/İst.

 

 

Cem Web Ofset San. Ve Tic. A.Ş.                       Alınteri Bulvarı Nu.:29 Ostim- Yenimahalle/Ank.

 

Çıpa yayıncılık                                                             Murat Mahallesi Bağlar Caddesi No: 195/9 Seyranbağları-Çankaya/Ank.

 

Ders Destek San. ve Tic. Ltd. Şti.                              Bahçekapı Mahallesi 2460.Sokak No: 7 Şaşmaz/Ank.

 

 

Dikey Yayınları                                                            Kavacık Subayevleri Mah. F. Altay Cad.

Nu.:4/8 Keçiören/Ank.

 

Dizin Basım Yayın                                                      Etiler Mah. Etiler Cd. No:30/4 Etimesgut/Ank.

 

 

Dörtel Yayıncılık                                                          Uğur Mumcu Mah. 37. Cad. Nu.:22 Atisan San. Girişi Ostim/Ank.

 

Duvar Kitabevi Yayıncılık                                           853 Sokak Numara 13/P-10 Özyurtsever Pasajı Konak/İzmir

 

Eğitimciler Yayım Basım                                           GMK Bulvarı 115/5 Maltepe/Ank.

 

 

Engürü Eğitim Hizmetleri Yayıncılık                         Kızılırmak Mahallesi 1450. Sokak No:9/51 Çankaya/Ank.

 

 

Ekoyay Eğitim Yayıncılık                                            İstanbul Yolu 7. Km. Necdet Evliyagil Cad.

Nu.:24  Batıkent/Ank.

 

Eksen Yayıncılık                                                          Gülbahar Mahallesi Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No: 15/E Kat:9 Şişli/İst.

 

 

Etkin Sonuç Yayıncılık Matbaacılık                         Necatibey Caddesi 51/19 Sıhhıye/Ank.

 

 

Evrensel İletişim Yayınları                                   Yeni Ziraat Mah. 15. Sok. Nu.:15/A

Dışkapı/Ank.

 

Ez-De Yayıncılık                                                  Yeni Ziraat Mah.  655 Sok. Nu:15/A

Altındağ/Ank.

 

 

E Kare Eğitim Yayıncılık                                             Korkut Reis Mah. Sezenler Cad. No: 16/12 Çankaya/Ank.

 

 

Fenbil Yayıncılık                                                          Bulgurlu Mah. Üçpınar Cad. No:89 Üsküdar/İst.

 

Fersa Matbaacılık                                                       Ostim 36. Sokak No:5-C/D   Ostim/Ank.

 

FCM Yayıncılık A.Ş.                                                   Tevfikbey Mah. Kaynak Sokak Nu:8/C Sefaköy/Küçükçekmece/İst.

 

Gizem Yayıncılık                                                         Bahçekapı Mah. 2460. Sk. Nu.:7

Şaşmaz/Ank.

 

 

Gezegen Yayıncılık                                                     1513. Cadde No:12 İvogsan Yenimahalle/Ank.

 

Gün Yayıncılık                                                             Dögol Cad. Nu.:41/2 Beşevler/Ank.

 

 

Harf Eğitim                                                                  Reşit Galip Cad. Hatır Sok. Nu:23/2

GOP/Ank.

İhsan Yayıncılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.                     Şeyh Şamil Mah. Nihat Öztay Cad. İlkdoğuş Sitesi

No.: 5/5 Etimesgut / Ank.

 

İlke Bas. Yayıncılık                                                      Mutlukent Mah. 1964. Cad. No: 31/7 Ümitköy-Çankaya/Ank.

 

İpekyolu Yayın Dağıtım Ltd. Şti.                                 Kavacık Subayevleri Mah. Ergün Sok. 58/B Keçiören/Ank.

 

 

L-M Leyla ile Mecnun Yayıncılık                                Hocapaşa Mah. Ankarada Cad.No:18/1-C Fatih/İst.

 

Kartopu Yayıncılık San. ve Tic.Ltd.                            850. Sokak. Nu.:38-104 Konak/İzm.

 

 

Koza Yayın Dağıtım San.Tic.A.Ş.                              Cevat Dündar Cad. Nu.:139 Ostim/Ank.

 

Kök-E Yayıncılık                                                          İncesu Caddesi Nu.: 10/2 Kolej/Ank.

 

 

Karizma Yayıncılık                                                      Kızılay mah. Milli müdafa cad. 10/12 Çankaya/Ank.

 

 

Lider Yayıncılık                                                            Alınteri Bulvarı Nu.:29/2 Ostim/Ank.

 

Martı Okul Yayınları                                                    Alınteri Bulvarı Nu.: 27 Ostim Yenimahalle/Ank.

 

Mega Yayıncılık                                                           Sağlık 1 Sk. Nu.:31/13 Sıhhiye/Ank.

 

Mega-San Eğitim Yay. Tic. Ltd.Şti.                      Yeşilırmak Cd. No: 15 Kat: 2 Demirtepe/Ank.

 

 

Merih YAYIN Dağıtım

Basım Kırtasiye Tic.Ltd.Şti                                         Demetevler 357.Cad.no:5/A-B Yenimahalle Ank.

 

Mevsim Yayın A.Ş.                                                     Mebusevleri Mahallesi Ören Sokak No:2/1 Beşevler Çankaya Ank.

 

Mektep Yayınları                                                         Karagümrük Mahallesi Ata Sokak No/8 Fatih /İst.

 

 

Monopol Basım Yayın                                                 Beştepe Mah.Zübeyde Hanım Cad.No:57/8 Yenimahalle/Ank.

 

Morpa Ofset Yayıncılık                                               Akçaburgaz mah. Mehmet Deniz Kopuz Cad. 171. Sokak No:20 Esenyurt/İst.

 

MHG Kitap Bas. Yay.                                                  Cumhuriyet Mah. Mithat paşa Cad. No:24/7 – Çankaya/Ank.

 

Netbil Basım Yayıncılık A.Ş.                                Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde.No:12 Ümraniye/İst.

 

Nev Kitap Yayın Dağ.Paz.San.Tic.Ltd.Şti.                 Mebusevleri Mh. Ergin Sk. No: 18/3 Çankaya/Ank.

 

Öğün Yayınları                                                             Cemal Gürsel Cad. Boz Sk. Nu.:4/13-14

Cebeci/Ank.

 

Özgün Matbaacılık San. ve Tic. A.Ş.                         Ankara-Polatlı Karayolu 52. Km. Temelli

Beldesi Polatlı/Ank.

 

Özer Yayın Dağıtım                                                    Seyrantepe Mah. İ. Karaoğlanoğlu Cad. Nu.: 101/3 Kağıthane/İst.

 

 

Pasifik Yayın Dağıtım Ltd. Şti.                                    İvedik Org. San. 21. Cad. 524 Sk. Nu.:26

Ostim/Ank.

 

Semih Ofset                                                                 Büyük Sanayi 1.Cad.Nu.:74  06060

İskitler/Ank.

 

 

Sevgi Yayınları                                                            Cevat Dündar Cad. Nu.:139/C Ostim/Ank.

 

Sistem Ofs.- Bas.Yay.San.Tic.                                  Starzburg Cad. Nu.:7/A Sıhhiye/Ank.

 

 

Tekno Artı                                                                    Büyük Sanayi 1. Cad. Çilingir Sok. No: 26/38 İskitler/Ank.

 

Top Yayıncılık                                                              Dr. Muhittin Adam Cad. Nu.: 38/Z-1 Konak/İzm.

 

Tuna Matbaacılık San. A.Ş.                                        Bahçekapı Mah. 2460. Sk. Nu.:7

Şaşmaz/Ank.

 

Tutku Kit Yay. Bil. Ders Arç. ve                                 Kavacık Subayevleri Mah. F. Altay Cad.                                                                                     Gerç. Tic. Ltd. Şti.            Nu.:4/8 Keçiören/Ank.

 

Uygun Basın Ve Ticaret Limited Şirketi                    Yenibosna Merkez Mahallesi Çınar Caddesi Kavak Sokak No:34 Bahçelievler/İst.

 

Uras Yayıncılık Eğitim Danışmanlık                         Yazır mah. Şensözlü Sk. 3B/7 Selçuklu/Konya

Bilişim Arge Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

 

Yargı Yayınevi Basım Yayın Paz.

San. Ve Tic. Ltd.Şti.                                                     Ostim Mah. Turan Ciğdem Cad. No:36/3 Yeninahalle/Ank.

 

 

Yıldırım Yayınları Sanayi Tic.Ltd.Şti.                         Bahçekapı Mah. 2460. Sk. Nu.:7

Şaşmaz/Ank.

 

 

Kategoriler: Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir